Сучасні системи, які шкодять двигуну авто

0
100

Експерти розповіли, що деякі сучасні системи автомобіля можуть пошкодити силову установку. Про проблеми, які можуть виникнути, розповімо в цьому матеріалі.

Система вприскування палива, найчастіше налаштована під теплий клімат. Мотор працюватиме з нею і на «холодну». Для теплих європейських зим це підходить, але для сильних заморозків – немає. Двигун буде працювати з підвищеним навантаженням на всі вузли. Це зробить негативний вплив на ресурс агрегату.

Система «старт-стоп» також є проблемною. Ця система дозволяє заощаджувати не так багато палива, але збільшує число пусків двигуна в кілька разів. Як результат: підвищений знос силового агрегату.

Каталітичний нейтралізатор призначений для зменшення шкідливих викидів в атмосферу. Але з плином часу вузол поступово руйнується, через погану якість палива. При цьому дрібні частинки каталізатора можуть потрапити в двигун і пошкодити його.

Турбіна двигуна надає динаміки і зменшує витрату палива, в порівнянні з атмосферником. Але під час роботи турбіна може грітися до 1000 градусів, що призводить до зростання споживання масла. Також варто пам’ятати, що через високу навантаження турбіна рідко служить більше 100тис.км.

Джерело:  avtodream

Зараз читають  Топ-4 основні причини підвищення витрати пального автомобіля

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.