Названо 5 авто які найбільше обожнюють в Китаї

0
215

Приблизно трохи більше одного місяця назад ми писали про сім найпопулярніших моделей на Китайському ринку, яка досить сильно вам сподобалася. Якщо чесно, ми самі думали, що в Китаї люди вибирають свого виробника, але на ділі виявилося зовсім не так. Більшу частину продажів доводиться на інші марки, які відносяться до інших країн. Ясна річ, що деякі з найбільш популярних моделей були створені спільно з китайськими виробниками і назвати їх повноцінними так скажемо німцями або тими ж японцями ніяк не можна.

Але недавно стало цікаво, яким маркам, а не моделям найбільше віддають перевагу в цій країні і яка кількість продажів вони роблять в рік. Сьогодні ми покажемо вам п’ять найпопулярніших марок в Китаї за 2020 рік і так само їх продажу можна порівняти з 2019 роком. Тож почнемо!

5 місце

І на почесне п’яте місце вступив китайський виробник Geely. Мабуть це єдина китайська автомобільна компанія, яка нарешті почала робити дуже непогані, надійні і доступні автомобілі по всьому світу. Навіть у нас видніється приріст продажів у порівнянні з 2019 роком.

У Китаї за 2020 рік компанія Geely реалізувала 1 мільйон 128 тисяч автомобілів. В принципі просадка в порівнянні з 2019 року було не особливо велика. У 2019 вони продали 1 мільйон 223 тисячі 494 автомобіля.

4 місце

Почесне четверте місце займаємо японська компанія Nissan, яка у них користується досить великим попитом донині. Якщо у нас вона останнім часом почала дуже сильно просаджувати з продажу, то в Китаї вона або збільшує число проданих автомобілів рік, або знаходиться на тому ж рівні протягом декількох останніх років.

За минулий рік в Китаї було продано близько 1 мільйона 133 тисяч автомобілів цієї марки. У 2019 кількість продажів склала 1 мільйон 174 тисячі автомобілів. Це нам дає зрозуміти, що на китайському ринку компанія Nissan особливо сильно не постраждала з продажу і залишилася на тому ж рівні.

3 місце

Третє місце займає японська компанія Toyota, яка в 2020 році знову стала найбільш продаваною моделлю по всьому світу. Дана марка вже протягом дуже довго часу знаходиться в Топ-3 найпопулярніших моделей в Китаї і походу не збирається зменшувати свої оберти. Вони постійно привозять в Китаї нові моделі, які відрізняються від того, що у них вже є.

Читайте також  Названо 5 авто, які ніколи не іржавіють

За минулий рік вони примудрилися продати 1 мільйон 554 тисячі автомобілів. У порівнянні з 2019 роком, вони втратили приблизно близько 140 тисяч покупців і ця цифра становить 1 мільйон 411 тисяч автомобілів.

2 місце

Далі у нас виявляється ще один японець, це Honda, яка на китайському ринку відчуває себе дуже навіть добре. В принципі в залежності від року вона постійно бореться з Toyota за друге або третє місце. Колись Honda продається краще, колись Toyota.

Зараз же в Китаї є практично всі моделі цієї марки і їх продажу сумарно за 2020 рік склали 1 мільйон 631 тисяча автомобілів. За 2019 рік ця цифра була гірша. Тоді вони зуміли продати всього 1 мільйон 568 тисяч автомобілів.

1 місце

Ну і ось ми і дійшли до лідера Китайського ринку, який має відрив від другого місця практично в два рази. Лідером ринку Китаю є Volkswagen, який вже на протязі мінімум п’ятнадцяти років займає перше місце в цій країні. Чи це не говорить про його велику популярність? Звичайно з різноманітністю у них немає проблем, але є й інша сторона. Так наприклад у них в Топ-10 моделей цієї марки можна зустріти кілька однакових автомобілів, а саме Volkswagen Jetta, яка називається так у нас, а у них вона проводиться в різних виконаннях.

Є у виконанні Європейського ринку, Японського і Китайського, яка в останньому випадку створюється спільно з китайською маркою FAW. За минулий рік вони продали немислимі 2 мільйона 768 тисяч автомобілів. Звичайно в порівнянні в 2019 роком продажі досить сильно впали, тому що тоді вони продано 3 мільйони 100 тисяч автомобілів. Тобто різниця в більш ніж 300 тисяч непроданих автомобілів досить сильно позначилася на компанії Volkswagen.