Чому взимку небезпечно залишати автомобіль в гаражі

0
188

На вулиці температура повітря вночі зараз в деяких регіонах нашої країни опускається до 20 градусів морозу, тому для автомобілістів дуже актуальним є питання зберігання автомобілів. Вважається, що для цих цілей прекрасно підходить кооперативний гараж. Однак, в деяких випадках це не так …

Справа в тому, що в багатьох кооперативних гаражах немає опалення і повітропроводів. Дехто взагалі з бажання «зберегти» тепло закладає вентиляцію. Це призводить до того, що в повітрі в приміщенні з’являється велика вологість.

Якщо залишати на зберігання машину в такому гаражі, то нічого доброго з цього не вийде. Через деякий час на ній ви побачите перші сліди корозії.

Корозія розвивається ще сильніше, якщо автомобіль залишати в гаражі в такому ж стані, в якому він туди заїхав. Зараз всі поспішають, ні у кого немає зайвих десяти хвилин, щоб прибрати сніг і лід з машини. Тому немає нічого дивного в тому, що через таящей снігової каші утворюється конденсат, який осідає на машині.

Читайте також  Фахівці назвали переваги кросовера перед легковим авто

А адже на автомобілях ще залишаються реагенти, якими взимку посипають дороги. Це ще один шлях до корозії.

Якщо іржа з’явилася, то від неї вже дуже важко позбутися. Тому не можна створювати умови для її появи. Перш ніж залишити машину в кооперативному гаражі, переконайтеся, що у нього немає ніяких проблем.

ДЖЕРЕЛОauto.today.ua
Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.