Водіїв закликали не вішати захисну маску в салоні на дзеркало

Медична маска, що висить на внутрішньому дзеркалі автомобіля, обмежує водієві огляд до такої міри, що може виникнути небезпечна ситуація.

0
177

Як повідомляють експерти, маска, що висить на внутрішньому дзеркалі заднього виду, робить «невидимими» інших учасників руху, включаючи автомобілістів, мотоциклістів, велосипедистів і пішоходів. Це створює небезпечні ситуації і може призвести до дорожньо-транспортних пригод.

Координатор моторних випробувань в MotorNL, стверджує, що він робить все можливе, щоб бути помітним в пробці, але маска для обличчя створює нову небезпеку. «Флуоресцентний костюм, відбивачі мого велосипеда, постійна зміна позиції на дорозі, коли я наближаюся до перехрестя: я роблю все, що можу, щоб мене помітили в пробці. А тепер я зникаю за маскою? ».

В інших країнах є навіть закони, що забороняють вішати маски для обличчя на дзеркало. У Люксембурзі, наприклад, штраф за таке порушення становить 49 євро. У Нідерландах і Бельгії це не так явно прописано в правилах дорожнього руху, але в обох країнах можуть оштрафувати, якщо огляду водія заважає непотрібний предмет, в даному випадку, медична маска. Так, штраф в Нідерландах складає 150 євро, В Бельгії – від 110 до 120 євро.

Читайте також  Названы автомобили которые практически не ржавеют
Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.