Названо найнадійніші електромобілі у світі (фото)

Електромобілі все ще знаходяться в «піонерській фазі». Часто чутний аргумент на користь електромобіля - це вже добре відома надійність. Портал 32cars.ru з'ясував, які автомобілі з нульовим рівнем викидів вважаються найнадійнішими в світі.

0
1931

Британські експерти виявили загальні або більш помітні проблеми популярних електромобілів, які в даний час представлені на ринку на основі досвіду володіння 13 тисяч водіїв електрокарів. В кінцевому підсумку, 6 електромобілів, більшість з яких також дуже популярні в даний час, виявилися кращими. Згідно з дослідженням, власникам цих електромобілів не потрібно боятися дійсно серйозних проблем.

MG ZS EV

У MG ZS EV мало проблем, тому він може приєднатися до групи лідерів, посівши шосте місце. Тільки 7% проданих автомобілів довелося «відвідати» дилера. Через проблеми з акумулятором і електродвигуном водії позбавлялися свого автомобіля більш ніж на тиждень. Однак це їм нічого не варто було, так як все сталося до закінчення терміну гарантії.

Nissan Leaf

Майже 15% Nissan Leaf мали проблеми з електричними системами, які не пов’язані з двигуном або інформаційно-розважальною системою. Більшість машин відремонтували за добу, з них три чверті – по гарантії. У вартість туру не гарантійного ремонту в середньому склала приблизно 150 євро.

Jaguar I-Pace

Електричний «британець» знаходиться в середній позиції і насправді його власники стикалися лише з однією проблемою: гальма і, зокрема, система, яка відновлює енергію гальмування для вироблення електроенергії. Ця проблема вирішувалася менш ніж за тиждень, і вартість ремонту покривала гарантія.

BMW i3

З BMW i3 теж навряд чи виникнуть якісь серйозні проблеми. У першого електромобіля німецького виробника були труднощі з системою GPS і салоном. Більшості машин для усунення несправностей довелося простояти в сервісі близько тижня.

Hyundai Kona Electric

Hyundai Kona також показує хороші результати, і тільки проблема з акумулятором торкнулася близько 7% респондентів. Всі автомобілі були відремонтовані за гарантією і все ще знаходяться в робочому стані, але через проблеми, що виникла Kona залишалася в сервісному центрі на тиждень.

Tesla Model 3

Tesla займає перше місце в рейтингу з Model 3. У Model 3 майже не було проблем. «Тільки 5% Model 3 довелося несподівано відвідати дилера через проблеми з інтер’єром. Всі вони були відремонтовані менш ніж за день і до сих пір використовуються », – йдеться в звіті.

Зараз читають  Без чого не можна їздити взимку в авто: цей список потрібен кожному водієві

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.