Лікар назвав головні помилки, які роблять усі водії під час перевезення дітей в авто

Час читання: < 1 хв.
0
Лікар назвав головні помилки, які роблять усі водії під час перевезення дітей в авто

Забезпечення безпеки дітей у транспортному засобі має першорядне значення, однак, багато батьків з незнання припускаються низки критичних помилок, які можуть призвести до трагічних наслідків. Про те, як правильно перевозити маленьких пасажирів розповів лікар.

Якщо не закріпити дитину в автокріслі, це може мати тяжкі наслідки у разі зіткнення. Непристебнуті діти ризикують отримати серйозні травми, у тому числі черепномозкові та пошкодження внутрішніх органів. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, використання автокрісла знижує ризик травм на вісімдесят відсотків.

Згідно з правилами дорожнього руху, водії зобов’язані використовувати спеціальні утримуючі пристрої для дітей віком до 12 років незалежно від пройденої відстані. Правильне кріплення дитячих крісел пом’якшує наслідки інерції під час раптових зупинок чи зіткнень.

Автокрісла є основним засобом захисту дітей у автомобілях. Моделі, які підходять для немовлят до шести місяців, мають повністю відкинуте становище, що ідеально підходить для недоношених дітей або дітей із захворюваннями. Автокрісла, призначені для новонароджених до року, забезпечують оптимальну безпеку та комфорт, коли кут нахилу дорівнює 30-45 градусам.

Фатальні помилки, такі як перевезення дитини на руках дорослого, годування під час водіння або неправильна фіксація автокрісел можуть призвести до трагедій. Батьки повинні забезпечити правильне встановлення та відповідний одяг для дітей в автокріслах, щоб мінімізувати ризики.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.