Названо небезпечні предмети, які не слід залишати в автомобілі влітку

0
330

З настанням спекотної погоди водії стикаються з новими проблемами, пов’язаними зі зберіганням речей в автомобілі. Експерти наполегливо радять водіям бути пильними і не залишати різноманітні речі в автомобілі на тривалий час у спеку, оскільки це може мати серйозні наслідки.

Електронні пристрої: сучасні гаджети, такі як мобільні телефони, планшети і ноутбуки, схильні до поломок під впливом високих температур. Вони також особливо небезпечні, якщо зберігаються в автомобілі без нагляду протягом тривалого часу, оскільки постійно привертають увагу злодіїв.

Легкозаймисті речовини: предмети, що містять легкозаймисті рідини, такі як запальнички та газові балони, можуть стати джерелом пожежі через високу температуру. Тому їх слід обмежити або взагалі вилучити з транспортного засобу.

Аерозолі: як і легкозаймисті речовини, аерозольні балончики небезпечні тим, що можуть вибухнути при високій температурі. Тому їх слід уникати в транспортних засобах у спекотну погоду.

Ліки: багато ліків можуть бути пошкоджені високими температурами, що знижує їхню ефективність або навіть робить їх небезпечними для використання. Тому не рекомендується зберігати їх у гарячих транспортних засобах.

Продукти харчування: швидкопсувні продукти, такі як молоко, м’ясо, риба та яйця, можуть швидко псуватися під впливом високих температур. Тому існує ризик отруєння або шлунково-кишкових проблем, якщо їх з’їсти пізніше. Тому бажано уникати зберігання таких продуктів у транспортних засобах у спекотні денні години.

Важливо пам’ятати, що у спеку температура всередині транспортного засобу може значно підвищуватися і перевищувати комфортні межі, що може негативно вплинути на безпеку різних товарів і продуктів. Тому при зберіганні в транспортних засобах у спекотну погоду потрібна особлива обережність і відповідальність.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!