Топ-5 ознак, що гальмівну рідину в авто необхідно замінити

0
407

Ідеальна робота гальмівної системи автомобіля цілком залежить від гальмівної рідини. Існує кілька ознак, які вказують на необхідність її заміни в авто.

5 ознак для заміни гальмівної рідини

Як відомо, з часом ефективність гальмівної рідини знижується, а тому важливо знати, коли необхідна її заміна. Зокрема, регулярна заміна гальмівної рідини є важливою частиною обслуговування транспорту, адже від неї залежить безпека на дорозі. Часті перевірки та заміни допоможуть підтримувати гальмівну систему у відмінному стані й уникнути можливих проблем.

1. Забруднені стінки бачка

У першу чергу, варто звернути увагу на стінки бачка з гальмівною рідиною. Якщо там з’явився бруд чи забруднення, то це може вказувати на те, що рідина почала працювати неналежним чином і потрібна заміна. Річ у тім, що гальмівна рідина здатна вбирати вологу з повітря. Саме це й може погіршити ефективність гальмування.

2. Почався витік рідини

По-друге, потрібно занепокоїтися, якщо раптом гальмівна рідина почала витікати з транспорту. Це говорить про те, що рідина фактично закінчилась, тому потрібна негайна заміна для безпеки та ефективності гальмування. Зокрема, її витік можна помітити на трубопроводах, з’єднаннях чи деталях гальм.

3. Педаль стала тугіша

По-третє, треба слідкувати за тим, як працює гальмівна педаль взимку. Якщо вона раптом стала тугою чи більш повільною, то це може вказувати на появу води у гальмівній рідині. За низьких температур вона може замерзнути. Саме це й ускладнює процес гальмування. Тому в зимовий період важливо час від часу перевіряти рівень гальмівної рідини.

4. Машину придбано “з рук”

У разі, якщо авто було придбано “з рук”, варто одразу перевірити стан гальмівної рідини. Оскільки цілком можливо, що попередні власники не здійснювали вчасну заміну. Зверніть увагу на колір, прозорість і рівень рідини, чи немає витоку.

5. Критичні показники приладу

У нових авто є системи з моніторингу рівня гальмівної рідини. У разі появи проблеми на приладовій панелі засвітяться попереджувальні сигнали. Після чого треба обов’язково перевірити гальмівну рідину та за потреби – замінити її.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!