Моторист провів аналіз міфу про економію під час заправки машини А-92

0
33

Перехід на бензин А-92 замість рекомендованого А-95 в гонитві за економією може призвести до серйозних наслідків двигуна вашого автомобіля.

Експерти попереджають, що бензин з нижнім октановим числом схильний до детонації через самозаймання при високих тисках в циліндрах. Це може завдати шкоди важливим елементам двигуна, таким як поршні та клапани, погіршивши його роботу та скоротивши термін служби.

Детонація особливо небезпечна для двигунів з високим ступенем стиснення, таких як Mazda Skyactive зі стиском 13, які потребують використання якісного палива. Незважаючи на те, що сучасні автомобілі оснащені електронікою, здатною адаптуватися до змін якості палива, це може призвести до збільшення витрат бензину.

Більшість сучасних двигунів розробляють для роботи на паливі з високим октановим числом, і використання А-92 замість А-95 може значно скоротити їх термін служби та збільшити витрати на обслуговування. Таким чином, спроба заощадити на вартості бензину може призвести до значних фінансових втрат у довгостроковій перспективі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!