Як не купити битий автомобіль: поради експерта

0
19

Купівля автомобіля завжди пов’язана з ризиками, особливо якщо машина потрапляла в серйозні аварії. Експерт поділився простими способами, як визначити, чи був автомобіль у тяжкій ДТП.

Зазори між кузовними деталями

Одна з перших ознак, на яку слід звернути увагу, – це нерівномірні зазори між кузовними елементами. Невідповідність ширин проміжків може вказувати на попередні пошкодження.

Стан кріпильних елементів

Важливо перевірити стан болтових з’єднань. При демонтажі або заміні кузовних частин фарба на болтах часто збивається і навіть після фарбування ці місця можуть залишатися помітними.

Шовний герметик

Слід звернути увагу до способу нанесення шовного герметика. Заводське нанесення відрізняється високою акуратністю, і відтворити його як є в умовах автосервісу вкрай складно. Будь-які розбіжності можуть свідчити про ремонт.

Написи на склі

Перевірка дати випуску скла може також надати інформацію про минулі ДТП. Якщо дата скла не співпадає з роком випуску автомобіля, це може вказувати на його заміну після аварії.

Подушки безпеки

Простий спосіб перевірити наявність подушок безпеки – увімкнути запалення та переконатися, що на панелі з’являється і потім гасне відповідний індикатор.

Сліди зварювальних робіт

При огляді нижньої частини автомобіля можна знайти сліди зварювальних робіт, окалини або деформації лонжеронів, що також може вказувати на відновлення після серйозної шкоди.

Сліди від силових затискачів

На металевих порогах можуть залишитися сліди силових затискачів, що використовуються при відновленні геометрії кузова на стапелі. Це також явна ознака проведеного ремонту.

Важливо пам’ятати, що придбання автомобіля, що побував у серйозній ДТП, може спричинити додаткові витрати на його обслуговування та ремонт у майбутньому. Тому перед покупкою авто рекомендується ретельно його оглянути або залучити до огляду професіонала.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!