Складено список найгірших інформаційно-розважальних систем

0
90

Західні видання опублікували свій рейтинг найгірших інформаційно-розважальних систем. Рейтинг було складено на підставі відповідного опитування. Цікаво, що майже всі опитані вказують на ту саму серйозну проблему в сучасних інформаційно-розважальних системах.

Інформаційно-розважальні системи вміють сильно змінювати людські думки про себе так, як це роблять деякі інші технологічні функції. Дивно, як кожен автовиробник робить свій унікальний внесок у те, як клієнти взаємодіють зі своїми автомобілями. У недавньому опитуванні західних видань журналісти поглибилися в питання про те, яка інформаційно-розважальна система вважається найгіршою в галузі, і відповідь була приголомшливою.

На п’ятому місці опинилася система від Астон Мартін/Субару

Кожен із цих брендів отримав чотири голоси «за» і жодного «проти», але з різних причин. Aston програє, тому що у DBX “безсенсорний екран Mercedes 11-річної давності”. Безперечно, це досить убого для автомобіля, який коштує половину вартості кросовера DBX. Subaru як бренд заслуговує на особливу згадку через відсутність кнопок. На подвір’ї 2024, будь-який сенсорний екран, який не зможе конкурувати з iPad 2020 року, повинен зникнути.

Четверте місце – Volvo

Швидкість роботи, як і раніше, залишається проблемою для Volvo, оскільки вона отримала вісім голосів «за» і лише два – проти. Багато хто з опитаних каже, що вони навіть були близькими до покупки моделі V90 R-Design (хороший вибір), але інформаційно-розважальна система була досить повільною, щоб вони зробили це. «Ці системи зависають або роблять помилки набагато частіше, ніж будь-який інший бренд».

3 – BMW

Повозившись останнім часом із низкою інформаційно-розважальних систем BMW, автори опитування були здивовані, що система від цього бренду отримала оцінку 7-0. Проте критика була обґрунтована. «Я ненавиджу керування клімат-контролем на екрані, особливо для відключення кондиціонера або регулювання підігріву сидінь, де потрібно відкривати меню клімату та шукати кнопки. Це непрактично та небезпечно», — каже один із респондентів.

Загалом із системою все гаразд, але вбудувати в ній деякі елементи управління клімат-контролем здається помилкою.

2 – KIA

Відставний вікінг звернувся до Кіа, сказавши: «Радіо попередньо вибирає переміщення та прокручування при дотику, налаштування тону приховані на три шари глибше». Це правда, і, виходячи з досвіду, вбудована навігація іноді може бути трохи тупою.

На першому місці системи від Lexus/Acura/Mercedes/Tesla

Про боже, як складно було вибрати одну жахливу інформаційно-розважальну систему для аудиторії. Фактично, у верхньому коментарі згадується не менше трьох різних брендів: Lexus, Acura та Mercedes, тому всі вони згадуються. До того ж, першим топ-коментарем, в якому згадувався лише один бренд, був Tesla, так що він теж тут, і всі вони мають дещо спільне: відсутність приємних інтерфейсів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!