Як правильно підготувати автомобіль до весняного сезону

0
18

Настає час подумати про технічне обслуговування свого транспорту після зими. Андрій Мершиєв, власник мережі автосервісів Fit Service, наголошує на необхідності регулярної перевірки автомобіля, особливо після холодного сезону. Ось основні рекомендації щодо догляду за автомобілем після зими:

● Перевірка ходової частини: Важливо переконатися в її справності, особливо після зими, коли дороги були покриті реагентами та сіллю.

● Огляд технічних рідин: Перевірте рівень та стан масла, антифризу, гальмівної та інших експлуатаційних рідин.

● Заміна антифризу: Використовуйте рефрактометр для перевірки стану антифризу та замініть його, якщо це необхідно.

● Перевірка гальмівної рідини: вона повинна змінюватися кожні два роки через здатність вбирати вологу, що може знизити її ефективність.

● Заміна масла у двигуні: Рекомендується змінювати масло кожні 7,5 тисяч кілометрів, особливо після зими, коли умови експлуатації автомобіля більш жорсткі.

● Заміна витратних матеріалів: Не забувайте про заміну повітряних та салонних фільтрів, щіток склоочисника та гальмівних колодок, якщо це потрібно.

Дотримуючись цих рекомендацій, ви не тільки продовжите термін служби свого автомобіля, але й забезпечите безпеку собі та іншим учасникам дорожнього руху. Пам’ятайте, що регулярне технічне обслуговування – ключ до надійності та довговічності вашого автомобіля.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!