Чому бензин А92 кращий для їзди взимку, ніж А95: поради водіям

0
1219

Взимку багато водіїв задаються питанням, який бензин краще використовувати для свого автомобіля. У багатьох випадках рекомендується використовувати низькооктановий бензин, наприклад, А92, а не високооктановий, наприклад, А95. Але чому це так?

Низькооктановий бензин менш схильний до замерзання: низькооктановий бензин має нижчу температуру застигання, а це означає, що в холодну погоду в паливній системі автомобіля з меншою ймовірністю утворюється парафін. Це запобігає потенційним проблемам із замерзанням паливопроводів і фільтрів, що призводить до зупинки двигуна.

Покращений запуск: бензин з нижчим октановим числом зазвичай більш леткий, що полегшує запуск двигуна в холодну погоду. Це особливо важливо в холодному кліматі, де запуск двигуна може бути ускладнений через погане запалювання.

Економія: низькооктановий бензин зазвичай дешевший за високооктановий, наприклад, А95; використання А92 замість А95 може заощадити певні кошти при заправці.

Однак використання низькооктанового бензину не рекомендується для всіх автомобілів. Сучасні автомобілі з двигунами з високим ступенем стиснення можуть потребувати бензину з більш високим октановим числом для оптимальної роботи. Тому перед використанням бензину А92 взимку рекомендується ознайомитися з інструкцією з експлуатації автомобіля або звернутися за професійною порадою.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.