Як швидко прогріти салон автомобіля у сильний мороз

Час читання: < 1 хв.
0

Сидіти у холодній машині – ситуація не з приємних. Експерти знайшли три простих способи, які дозволять прискорити процес прогріву та скоротити час тяжкого очікування.

Ексерти розповіли, як швидше прогріти салон автомобіля у сильний мороз. Перше, що треба зробити, перевести вентиляцію в режим рециркуляції. Тоді в систему не надходитиме холодне повітря з вулиці, і салон прогріється швидше. Головне вимкнути рециркуляцію перед початком руху, інакше шибки можуть швидко запітніти.

Другий момент, яким не варто нехтувати – всілякі обігріви: сидінь, керма, заднього та лобового скла. Це додаткові джерела тепла і, працюючи разом із грубкою, вони роблять серйозний внесок у боротьбу з холодом. Підігрів сидінь краще встановити на максимальну потужність, а потім вимкнути, коли крісло достатньо прогріється. Системи обігріву скла ефективно запобігають витоку тепла з автомобіля.

Крім штатних систем, можна подумати про покупку портативного електронагрівача. Такі пристрої підключаються до прикурювача і можуть стати в нагоді, наприклад, що погріти руки, що замерзли в процесі очищення машини від снігу та льоду.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Людина яка фанатіє від спортивних автомобілів і полюбляє грати у авмобільні ігри.