Водіям розкрили секретний лайфхак із ключами автомобіля, який рятує життя

0
87

Автомобільний блогер опублікував розумний лайфхак про двокнопочний ключ від автомобіля. За словами користувача carknowledge, активація цієї прихованої опції займає лише кілька секунд, але може врятувати життя водієві.

Спеціаліст з автомобільних знань поділився цим секретом у відеоролику для TikTok. Цей лайфхак з двокнопковим ключем стосується автомобілів з електронними брелоками. На електронних брелоках зазвичай є кнопка блокування, кнопка відмикання і, можливо, кнопка відкриття багажника.

Щоб активувати цю функцію, необхідно одночасно натиснути і утримувати кнопки блокування та відмикання протягом п’яти секунд після першого замикання автомобіля. Це гарантує, що при натисканні кнопки відмикання відчиняться лише двері водія, тоді як інші двері залишаться заблокованими.

Ця функція важлива з точки зору безпеки, особливо для жінок-водіїв, які подорожують самі. Вона запобігає проникненню сторонніх осіб до автомобіля через пасажирські двері.

Коментатори стверджують, що ця функція є стандартною для деяких моделей, таких як Peugeot і VW, але бажано перевірити в інструкції з експлуатації або у місцевого дилера.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.