Volvo представила перші зображення нового покоління XC70, який більше не буде вседорожнім універсалом – новинка стане кросовером.
Модель розроблена спеціально для китайського ринку, де прийом замовлень розпочнеться наприкінці 2025 року. XC70 позиціонується як гібрид, що заряджається, зі збільшеним запасом ходу: на електротязі автомобіль зможе проїхати близько 200 км, що дозволяє використовувати двигун внутрішнього згоряння тільки для далеких поїздок.
Вертикальні блоки розташовані по краях бампера, а ходові вогні у формі «молота Тора» з оновленим дизайном знаходяться на стику бампера та капота. Також у передній частині передбачені активні жалюзі. Кросовер побудований на платформі CMA і займе місце в лінійці Volvo на щабель вище XC60.
Поки що XC70 залишається ексклюзивом для КНР, але Volvo розглядає можливість виходу моделі на інші ринки в майбутньому. Точну дату повноцінної прем’єри не оголошено.