Латвія готує новий подарунок шанувальникам «євроблях»

0
1563

У Латвії хочуть з 2021 року заборонити реєстрацію машин старше трьох років, що працюють на бензині і дизелі. А значить новий потік старих автомобілів з Латвії може приїхати і в Україні.

Асоціація торговців транспортними засобами Латвії закликала суспільство звернути увагу на запропоновані Міністерством повідомлення поправки до законів. У них пропонують з 2021 року заборонити ввезення та реєстрацію в Латвії транспорту, що працює на «копалин видах палива» (тобто бензині і дизельному паливі) віком старше трьох років або проходять повторну реєстрацію, передає Delfi.

У свою чергу, згідно з підписаним міністром повідомленням Таліс Лінкайтсом (НКП) документу, з 2025 року в Латвії пропонується повністю заборонити продаж і реєстрацію нових транспортних засобів на викопному паливі.

«Згідно з даними CSDD, з 67 тисяч вперше зареєстрованих за 2018 рік у Латвії транспортних засобів 75% були уживаними. Середній вік пройшли першу реєстрацію легкових автомобілів склав 8,27 років. Захист навколишнього середовища важлива, але це не найголовніша проблема нашої нації. У звіті Організації економічного співробітництва та розвитку за 2019 рік про Латвію йдеться, що країна багата лісами, які покривають 45% її території. Емісії вуглекислого газу в перерахунку на одного жителя нижче, ніж ще де-небудь в ОЕСР », – підкреслюється в заяві автоторговців.

На думку автоторговців, уряд такими способами може позбавити людей Латвії можливості до пересування. Адже електромобільні технології ще не настільки розвинені.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.