КрАЗ представив свою нову спецмодель для ямкового ремонту (фото)

0
2195

Кременчуцький автомобільний завод передав замовнику новеньку спецмашину для ямкового ремонту УЯР-01 з відвалом.

Комунальне підприємство «Чернігівське виробниче управління житлово-комунального господарства» Чернігівської селищної ради, що на Запоріжчині, від ПрАТ «АвтоКрАЗ» отримало новеньку спецмашину для ямкового ремонту УЯР-01 із відвалом. Спецмашина базується на шасі всюдиходу КрАЗ-5233НЕ, комплектація автівки – стандартна, ошинування коліс – двоскатне, повідомляє прес-служба КрАЗу.

Надбудова – виробництва ПрАТ «Спецбудмаш» (м. Бровари), має об’єм бункеру 5,2 м3, 600-літровий бак для води та емульсії на 1000 л. Продуктивність – 175 м2/год. Додатково, для боротьби зі снігом, передбачено поворотний відвал шириною 3 м, який легко монтується демонтується.

Спецавтомобіль КрАЗ-5233 УЯР-01 призначений для ремонту асфальтобетонних покриттів дорожнього полотна. Установка для ямкового ремонту складається з бункера для щебеню, баків для води та емульсії. Робочим органом установки є поворотна стріла, за допомогою якої забезпечується подача ремонтних компонентів. Привід обладнання – гідравлічний, від автономного двигуна. Керування робочими процесами – підйом, опускання і поворот стріли, подача і дозування емульсії, води, щебеню залежно від глибини і розмірів ремонтованих ям, здійснюється оператором за допомогою дистанційного пульта. Основні переваги використання спецмашини: ремонт може виконуватися по вологому покриттю без попередньої обрубки й очищення вибоїн, не потрібне використання ковзанки для ущільнення латок, скорочується трудомісткість та економляться матеріали. При ремонтних роботах не переривається рух автотранспорту на магістралях, а термін служби дорожнього покриття більш тривалий.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.