Експерти розповіли, якої шкоди автомобілю завдає сніг

0
978

Експерти розповіли, якої шкоди сніг може заподіяти машині, і як запобігти ряду проблем. Часто буває, що частинки падають на блок управління склопідйомниками.

Стандартна проводка всіх транспортних засобів спроектована з метою мінімізації ймовірності попадання на контакти води. Якщо відкрити водійські двері, іноді в салоні виявляється сніг, але він не представляє ніякої небезпеки, поки не розтане. Пара сніжинок не завдасть шкоди, набагато більше проблем з’явиться, коли автомобіліст залишить скло дверей на мийці відкритим.

У той же час необхідно брати до уваги той факт, що сніг потрапляє з взуття водія або ж пасажирів, опиняючись на підлозі. Це також не страшно, оскільки в даних місцях не розташовані ніякі роз’єми.

В цілому, підвищена вогкість в салоні шкодить збереження автомобіля, і не сприяє забезпеченню нормального мікроклімату. Мокре килимове покриття машини провокує корозію днища, нерідко потіють скла, а це позначається на оглядовості дороги і знижує безпеку руху. Килимки згодом створять неприємний запах.

Щоб боротися з вогкістю, необхідно струсити сніг з даху отвору дверей і постукати ногами. Ще краще мати щітку для чистки автомобіля. У салоні повинні знаходитися додаткові килимки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.