Будь-який складний механізм складається з декількох ключових елементів, без яких його робота стає неможливою. Гідравліка на тягач – це такий комплекс, з якого не можна «вийняти» жодну з деталей. Тільки зібраний воєдино, він може функціонувати без будь-яких проблем. Тому кожен вузол гідросистеми вважається незамінним. А всього цих вузлів шість. До них відносяться:
Давайте розглянемо кожну з цих точок докладніше, і дізнаємося, для чого саме вони потрібні. Детальніше на сайті – https://hydramech-group.ua/product-category/gidravlika-na-tjagachi/
Почнемо з коробки відбору потужності. Вона застосовується в безлічі видів вантажний, сільськогосподарської та комунальної техніки. Її єдине призначення – спонукати різні «навісні» механізми за рахунок відбору частини крутного моменту двигуна. Гідравліка на тягач потребує КОМ для цих же цілей. Завдяки їй приводиться в рух насос, і вся система починає функціонувати.
Найчастіше КОМ встановлюють в спеціально відведеній зоні на корпусі КПП. Спочатку монтують вал відбору потужності, на який і надягає коробка. А вже слідом ставиться гидронасос.
Коробки відбору потужності бувають залежними і незалежними від зчеплення. Перші працюють тільки коли машина нерухома. Саме вони використовуються при гідрофікаціі тягачів в переважній більшості випадків.
Енергія, відібрана у двигуна і КПП, призводить в рух гідравлічний насос, який відповідає за прокачування масла. Насоси використовують двох типів – шестерні або аксіально-поршневі. У кожного з них свої плюси і мінуси, так що власник машини сам повинен визначитися, який краще. Щоб полегшити цю нелегку задачу, ми підготували окрему статтю про переваги «шестеренніков» і «аксіальніков».
Від насоса масло перетікає в гідророзподільник. Цей невеликий агрегат найчастіше закріплюється на корпусі гидробака і фактично «диригує» роботою системи. Розподільник тому так і називається, що змінює схеми гидроліній відповідно до обстановки або командами водія.
Це пристрій може направити масло в циліндр для підняття кузова напівпричепа, а може і злити робочу рідину для його опускання. Також на Гідророзподільники є спеціальний запобіжний клапан, який спрацьовує при небезпечному зростанні тиску в гідросистемі. Детальніше на сайті наших партнерів – https://hydramech-group.ua/product-category/gidrocilindri/
Експерт підкреслює, що проведення нульового технічного обслуговування відіграє важливу роль у довговічності та надійності автомобіля.…
Європейський підрозділ Toyota анонсував запуск нового підприємства, яке займатиметься системною переробкою вживаних автомобілів. Основна мета…
Придбання автомобіля з великою кількістю попередніх власників може нести певні ризики. Часті перепродажі транспортного засобу…
Стан шин має безпосередній вплив на безпеку водія та пасажирів, але багато хто не звертає…
Баварський автовиробник продовжує зміцнювати свої позиції у преміальному сегменті електрокарів. У 2024 році BMW реалізувала…
Volvo розширює лінійку своїх кросоверів і готується вивести на ринок нову модель Volvo EX30 2025…
Leave a Comment