Мотор-редуктори: основні види та система вибору

0
33

Мотор-редуктори є широковживаними для оснащення різноманітного обладнання. Наявність таких пристроїв дозволяє значно спростити конструкцію багатьох механізмів та покращити їхню роботу у різних галузях виробництва.

Особливості мотор-редуктора

Редуктор безпосередньо знижує кутову швидкість або кількість обертів на виході з редуктора в порівнянні з кількістю обертів на виході редуктора, а крутний момент при цьому зростає. Мотор редуктори визначаються можливістю реверсивної роботи та можливістю роботи з перезавантаженням.

Постачанням якісної електропривідної техніки займається компанія «Техно-Привід» від всесвітньо відомих виробників редукторів, частотних перетворювачів та електродвигунів.

Класифікація мотор-редукторів

Існує безліч різновидів мотор-редукторів. Серед найбільш поширених знаходяться моделі таких типів:

–        черв’ячні;

–        циліндричні;

–        конічно-циліндричні;

–        співвісно-циліндричні;

–        планетарні.

Найбільш широковживаними є мотор-редуктори, які функціонують завдяки зубчастим передачам. Саме такі типи вважають найнадійнішими та довговічними механізмами.

Де можна придбати мотор-редуктори

Під час вибору того чи іншого редуктора варто врахувати його головні ознаки, функціонування та надійність. Широким попитом користуються редуктори іноземного виробництва, які схвалені фахівцями. Це I-Mak Reduktor, CHIARAVALLI, CMR Riduttori , Neri Motori. Як правило, у вищезазначених виробників, імпортером яких є компанія «Техно-Привід», моделі мотор-редукторів йдуть разом з інструкцією користувача, в якій детальніше прописано про певний пристрій.

Критерії вибору мотор-редуктора

Кожен потенційний покупець повинен знати про даний привід, кількість його обертів на виході та які параметри мають бути у редукторі. Тому, правильно підбирати редуктор потрібно за відповідними технічними характеристиками, його функціонуванням, навантаженням та якістю. Важливими є такі критерії, як

–        потужність;

–        тип передач та монтажу;

–        кількість обертів на виході;

–        конструкцію обох валів;

–        додатковий функціонал.

Застосування мотор-редукторів

Найчастіше у промисловості застосовують черв’ячні, циліндричні та планетарні мотор-редуктори, де необхідна зміна крутного моменту та контролювання швидкості двигуна. Вони сприяють якісному, надійному та ефективному функціонуванню обладнання.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.