Німеччина вигадала нові субсидії для власників електромобілів

0
114
UPG

У Німеччині чудово розуміють, що споживачів не цікавлять жодні знижки на електромобілі, «шліфуючи» за лічені місяці допомогу, яка вже кілька місяців тому досягла межі. Уряд був змушений знизити субсидії на покупку моделей з низьким рівнем викидів, і тепер електромобілі також втратили знижки. Проте уряд Німеччини має намір заохочувати купівлю електромобілів у новий спосіб.

Міністр транспорту ФРН Фолькер Віссінґ хоче ввести двонаправлену зарядку, тому він субсидуватиме покупку електромобілів на суму до 10 200 євро тим клієнтам, чиї моделі повертають надлишки енергії в громадську електромережу.

Ті, хто не може цього зробити, але живитиме електрикою власний будинок, отримають субсидію до 9 600 євро. Однак є дві суворі вимоги: цей захід призначений тільки для осіб, які проживають у певних регіонах, на додаток до того факту, що основне харчування транспортного засобу має здійснюватися за рахунок фотоелектричної енергії.

Стратегія уряду Німеччини є відповіддю на його внутрішню ситуацію та наслідком неможливості досягнення мети встановлення до 15 мільйонів громадських зарядних пристроїв по всій країні.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.