Новини

Зустрічай літо з ice U: мережа АЗК UPG запустила власний бренд морозива

Share

Без морозива, яке обожнюють і діти, і дорослі, важко уявити літній відпочинок чи подорож. Тож відтепер є ще один привід завітати на автозаправний комплекс національної мережі UPG. У перший день літа, 1 червня, тут стартує продаж власного морозива під брендом ice U. Придбати прохолодний десерт можна у VIVO café – ресторанах на нових АЗК та тих, які відкрилися після реновації.

Крім того, у меню з’явився мілкшейк ice POWER та кавові напої Глясе та Афогато з додаванням морозива – унікальна пропозиція серед сучасних АЗК на ринку країни.

Пресофіс АЗК UPG

Якість у всьому – принципова позиція UPG, тож і до створення ice U тут підійшли особливо виважено. Морозиво готується з добірної молочної суміші на спеціально закупленому професійному обладнанні.

Старт запуску культового десерту компанія присвятила міжнародному Дню захисту дітей – найменших клієнтів UPG та найпалкіших поціновувачів солоденького. З 1 до 7 червня всі маленькі ласуни, які завітають до VIVO café, гарантовано ласуватимуть морозивом. Адже діятиме акція, під час якої компанія пригощатиме морозивом усіх діток, батьки яких здійснили будь-яку покупку на АЗК.

«Наш сервіс ми продумуємо так, щоб перебувати на АЗК було комфортно всією родиною. У нас можна заправити авто високоякісним європейським пальним, смачно пообідати, прихопити кави, а тепер ще й посмакувати морозивом. Переконані, всім сподобається ice U, адже у ньому так багато з дитинства. Створюючи позитивні моменти для клієнтів, ми й самі почуваємося щасливішими», – прокоментувала маркетинг-директорка компанії UPG Надія Гануліч-Манукян.

Ice U представлене у трьох форматах. Шанувальники класичних поєднань оцінять ice DRIFT – морозиво з ванільним смаком у хрумкому вафельному стаканчику-ріжку. Для тих, хто любить експериментувати зі смаками, – ice DRIVE – морозиво з наповнювачем на вибір. Гурманам точно сподобається ice TURBO з наповнювачем, ще й вкрите карамелізованим арахісом.

UPG обіцяє справжній вибух смаку, який заряджатиме енергією та настроєм протягом усього літа. Поринаючи в прохолоду та насолоджуючись ice U, залишилось не забути заправити авто.

Завжди будьте в курсі цін на пальне, акцій та новин мережі, долучившись до офіційного чат-боту АЗК UPG у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Скарбик Павло

Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.

Опублікував
Скарбик Павло
Tags: UPG

Останні записи

Nissan може перенести виробництво половини партії Rogue до Японії

Nissan розглядає перенесення до половини виробництва кросовера Rogue із американських заводів до Японії. Це рішення…

18.02.2025

Новий компактний кросовер Volkswagen помітили без камуфляжу

Фотошпигуни зафіксували Volkswagen Tera під час зимових тестів, і тепер можна повністю оцінити його дизайн.…

18.02.2025

Як обкатувати новий автомобіль, щоб продовжити його термін служби

Перші 5000 км визначають майбутню надійність та довговічність нового автомобіля, що зобов'язує до особливого підходу…

18.02.2025

Представлений новий Volvo XC60 з пневмопідвіскою та більш сучасною начинкою

Компанія Volvo оновила кросовер XC60, взявши за основу зміни, впроваджені у XC90. Автомобіль отримав нову…

18.02.2025

Toyota припиняє випуск популярних версій бестселера Corolla

Toyota Motor офіційно оголосила про завершення виробництва седана Corolla Axio E160 та універсала Corolla Fielder…

18.02.2025

Peugeot прискорює електрифікацію: нові моделі та стратегія на 2025 рік

Компанія Peugeot представила стратегію на 2025 рік, наголосивши на електромобілях, продуктивності та сталому розвитку. Новий…

18.02.2025