У США гряде наймасовіша відклична кампанія автомобілів у світі

У США домагаються відкликання автомобілів Hyundai і Kia через крадіжку

0
892

Генеральний прокурор Каліфорнії та генеральні прокурори 17 інших штатів у четвер звернулися до федерального регулюючого органу з проханням відкликати автомобілі Hyundai та Kia, заявивши, що вони з більшою ймовірністю будуть вкрадені, оскільки у них відсутні функції безпеки, які є стандартними для інших автомобілів.

Згідно з даними поліції та державних чиновників, автомобілі Hyundai Motor Co. та Kia Corp. становлять велику частку викрадених автомобілів у кількох містах США. У той час як більшість автомобілів в останні роки були оснащені стандартними пристроями проти викрадення, деякі бюджетні моделі від корейських автовиробників не були оснащені іммобілайзерами двигуна.

“Нездатність Kia і Hyundai встановити стандартні функції безпеки на багато зі своїх автомобілів поставила власників транспортних засобів і громадськість під загрозу”, – заявив у своєму виступі генеральний прокурор Каліфорнії Роб Бонта, який очолює зусилля штатів щодо відкликання автомобілів.

Hyundai стверджувала, що хоча в деяких з її автомобілів не було іммобілайзерів, вони відповідали федеральним вимогам щодо захисту від угону, оскільки іммобілайзери двигунів не передбачені федеральним законодавством.

“Ці конкретні моделі повністю відповідають всім застосовним федеральним стандартам, відгук не є ні доречним, ні необхідним відповідно до федерального закону”, – йдеться в заяві Kia.

Лідерство Kia відібрала у іншого південнокорейського автовиробника, Hyundai, який очолював цей рейтинг протягом двох останніх років. Однак, на відміну від Kia, автомобілі Hyundai у першому кварталі викрадали у 14% страхових випадків. Найбільш затребуваними у викрадачів виявилися кросовери Hyundai Santa Fe. Ще 14% звернень посідає Mitsubishi.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!