Ілон Маск назвав нову дату виходу електропікапа

Компания Tesla начнет производство электрического пикапа Tesla Cybertruck летом 2023 года

Час читання: < 1 хв.
0

У 2020 році Ілон Маск оголосив про плани з виробництва нових акумуляторних елементів, які нібито вдвічі знизять вартість найдорожчої частини електромобіля, і компанія щосили намагалася наростити виробництво цих елементів. При цьому він не повідомив, коли представить довгоочікувані доступні електромобілі. Тим часом шанувальники Tesla чекають, коли компанія оновить свою застарілу модельну лінійку.

У січні Маск заявив, що Tesla планує почати дрібносерійне виробництво Cybertruck цього літа, але масове виробництво почнеться тільки наступного року. Однак під час телефонної розмови в середу глава компанії сказав, що очікує початку продажів Cybertruck у третьому кварталі поточного року.

“Потрібен час, щоб запустити виробничу лінію, оскільки це дійсно дуже радикальний продукт. Він зроблений не так, як інші автомобілі”, – повідомив Маск у бесіді з інвесторами.

Водночас директор Tesla відмовився розкривати оновлені характеристики пікапа, включно із запасом ходу і потужністю силової установки, запевнивши тільки в тому, що Cybertruck – “це неймовірний продукт”. На думку експертів, однією з основних причин відтермінування виходу електричного пікапа може бути рішення американського автовиробника використовувати для виготовлення кузова нержавіючу сталь замість звичайної. Такий матеріал не тільки коштує дорожче, а й потребує особливих методів зварювання.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!