У Мережі показали гараж із 230 покинутими автомобілями

0
856

Неймовірна знахідка у сараї, що належить людині на ім’я містер Палмен, була виявлена ​​в Нідерландах. Він почав колекціонувати автомобілі близько 40 років тому і першою машиною, якою він володів, була жовта Lancia B20. Палмен був професійним дилером рідкісних і спеціальних автомобілів із середини 1960-х років, перш ніж він почав колекціонувати. І з роками його колекція зросла до неймовірних розмірів.

Колекція налічує близько 230 автомобілів та складається з легендарної класики різного походження. Є італійці (Alfa Romeo, Lancia, Maserati і Ferrari), французи (Facel Vega), німці (BMW, Mercedes-Benz та NSU), англійці (Jaguar, Aston Martin і Rolls-Royce) та американці (Chevrolet, Cadillac і Ford) . Тому різноманітність транспортних засобів є безпрецедентною.

До колекції також увійшли деякі маловідомі бренди – Tatra, Monica, Moretti, Matra, Alvis, Imperia та Villard.

Машини розміщені в церкві та двох сухих, але дуже запорошених складах. Всі моделі досить добре збереглися і демонструють тонкий смак Палмена та його великі знання про рідкісні та особливі автомобілі.

Згідно з Galerie Aaldering, власник рідко показував цю колекцію будь-кому, що робить її однією з секретних колекцій автомобілів, що найбільш добре збереглися в Європі. Він зберіг велику частину колекції у невідновленому початковому стані, сам обслуговував автомобілі та регулярно заводив їх, щоб запобігти заклиненню двигунів.

У зв’язку з похилим віком власника та різними обставинами колекція зараз продається. Автомобілі, що знаходяться в Дордрехті, тепер розміщені в одній будівлі, що має полегшити продаж. Аукціон проходитиме через великий онлайн-майданчик, організований Galerie Aaldering.

Для автолюбителів та колекціонерів по всьому світу це захоплююча та рідкісна можливість. Колекція такого калібру і в такому стані — те, від чого важко відмовитися. Розпродаж цієї унікальної знахідки у сараї розпочнеться у травні 2023 року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!