Стало відомо, скільки українців хочуть пересісти на електромобілі

0
234

Кожен третій опитаний громадянин України хоче пересісти на електричний автомобіль у 2023 році.

Кожен третій українець хотів би пересісти на електромобіль. Фактично такою машиною володіє лише 1% українських автолюбителів. Такими є результати опитування компанії Autolist.

Як показало дослідження, бажання придбати електрокар є у 38% українців, а загалом наші співгромадяни віддають перевагу японським, німецьким і французький автомобілям – маркам з цих країн віддали перевагу 29%, 20% і 18% опитаних відповідно.

Найбільше любителів електрокарів живе у Києві (47%), Одесі (44%) та Дніпрі (42%).

Найвагомішими аргументами на їх користь є екологічність (52%), дешевизна зарядки (44%) і тиша в салоні (36%), а серед інших плюсів купівлі таких машин автолюбителі називають відсутність палива (26%) і простоту експлуатації (25%) ).

Найсерйозніші побоювання у любителів електромобілів викликає батарея і особливо ризик короткого замикання всередині неї (52%). Ще 47% бояться раптової розрядки акумулятора під час їзди трасою.

Також українці побоюються повної розрядки (42%) та швидкої деградації акумулятора (32%), неможливості буксирування електромобіля (29%) та пошкодження системи охолодження або проводки (19%).

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!