Під час масових відключень електроструму автозаправні станції залишалися одними з небагатьох об’єктів інфраструктури, де було світло. І зараз, коли в країні продовжують аварійні відключення, на мереживних АЗС є можливість заправитися, перекусити та випити гарячий напій, повідомляє Авто24 .
90% АЗС WOG мають резервне джерело електрики, говорить в інтерв’ю «Форбсу» директор з маркетингу мережі WOG Геннадій Карлинський. Протягом найближчих двох тижнів цей показник буде доведено до 100%, додає він. Компанія, за його словами, готова до форс-мажорних ситуацій. «У нас налагоджена система підвезення та ротації персоналу, кожна АЗС забезпечена альтернативними каналами зв’язку, каже він. – Деякі АЗС будуть додатково забезпечені супутниковим інтернет-зв’язком».
Понад 70% АЗС ОККО оснащені генераторами. До кінця року буде 100%, каже прес-служба компанії. Щоб залишатися на зв’язку, ОККО закуповує “Старлінки” на свої АЗС. Компанія встановила 30 «Старлінків» і замовила ще 100. «Щойно отримуємо обладнання, розподіляємо між найбільш проблемними точками. Деякі вже працюють у Херсоні, де блякають і кілька діб немає зв’язку”, – кажуть у прес-службі компанії.
Мережа БРСМ оснащена генераторами на 50%, каже Олександр Мельничук, директор із стратегічного маркетингу БРСМ. «Додаткові генератори вже в дорозі, і найближчим часом понад 80% наших АЗС будуть із генераторами», – каже він.
БРСМ також оснащує «Старлінками» насамперед звільнені території. “Наші АЗС у Херсоні та Харківській області оснащені “Старлінками”, – каже Мельничук.
Усі станції SOCAR оснащені генераторами, каже директор із корпоративної комунікації компанії Олена Осипчук. Середній запас пального на АЗС 7-10 днів, каже вона. “Також є запаси на нафтобазах, тому ми зможемо швидко поповнювати АЗС”, – додає вона.
Мельничук із БРСМ не виключає обмежень, якщо повториться ажіотаж перших місяців війни. “Однак поки ми не спостерігаємо критичного зростання попиту”, – стверджує він.
Leave a Comment