В Євросоюзі можуть ввести екологічний стандарт Євро-7 для автомобілів

0
71

Європейська комісія запропонувала прийняти новий стандарт Євро-7 для легкових та легких комерційних автомобілів, щоб зменшити обсяг викидів і тим самим покращити якість повітря у регіоні. Тепер європейський парламент і Рада країн ЄС мають розглянути пропозицію Єврокомісії.

Як зазначається, ухвалення стандарту «Євро-7» дозволить до 2035 року скоротити викид NOx (оксидів азоту) від автомобілів та фургонів на 35% порівняно з «Євро-6» та на 56% порівняно з «Євро-6» від автобусів та вантажівок. Водночас викиди частинок із вихлопної труби легкових та легких комерційних авто мають зменшитися на 13%, а від автобусів та вантажівок – на 39%.

Стандарт «Євро-7» включатиме вимоги, пов’язані з шинами і акумуляторами, а значить, поширюватиметься не лише на авто з ДВЗ, але і на електромобілі, що набирають популярність в Європі.

Очікується, що перехід на Євро-7 призведе до збільшення вартості автомобілів. Так, легковики можуть подорожчати на 90-150 євро, а автобуси та вантажівки можуть додати в ціні приблизно 2600 євро.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.