За даними Опендатабот, з січня до вересня 2022 року камери автофіксації порушень правил дорожнього руху зареєстрували понад 1,5 млн перевищень швидкості. Це помітно більше, ніж, наприклад, 2020 року.
У 2020 році камери автофіксації зареєстрували понад 1,2 млн порушень правил дорожнього руху. Щоправда, треба врахувати, що камери автофіксації почали офіційно працювати з червня 2020 року, а 2022 року вони через війну не працювали три місяці – з кінця лютого до травня.
Камери автофіксації включили в Україні в травні 2022 року, оскільки побільшало смертельних ДТП, які сталися з вини водіїв, що перевищили дозволену швидкість. Але вони працюють лише у безпечних районах.
Камери автофіксації реєструють лише перевищення швидкості. Раніше очікувалося, що їх функції розширять. Наприклад, планувалося, що камери також фіксуватимуть проїзд смугою громадського транспорту і на червоний сигнал світлофора. Однак через війну розширення функцій не відбулося.
Тим часом, у жовтні 2022 року в Україні побільшало ділянок доріг із радарами TruCAM. Наразі на 229 ділянках доріг за дотриманням швидкісного режиму стежать 137 радарів TruCAM. В областях, де йдуть активні бойові дії, ці правоохоронці не використовують.
Кілька власників Tesla Cybertruck повідомили про небезпечні випадки, коли металеві панелі кузова відривалися під час…
Представницький седан Mercedes-Benz S-Class наступного року очікує на велике оновлення. Про це повідомив сам німецький…
Експерти TopSpeed назвали 10 найнадійніших автомобілів, здатних без проблем проїхати понад 320 тис. км. Хто…
На заході Tech Days у Ландсхуті марка BMW поділилася першими подробицями щодо розробки нових електричних…
Шанхайське видання Leixing Pindao склало рейтинг електромобілів за швидкістю зарядки, протестувавши 26 моделей із пробігом…
BMW представила прототип Vision Vehicle із передовою системою управління Heart of Joy, яку компанія вважає…
Leave a Comment