За даними Опендатабот, з січня до вересня 2022 року камери автофіксації порушень правил дорожнього руху зареєстрували понад 1,5 млн перевищень швидкості. Це помітно більше, ніж, наприклад, 2020 року.
У 2020 році камери автофіксації зареєстрували понад 1,2 млн порушень правил дорожнього руху. Щоправда, треба врахувати, що камери автофіксації почали офіційно працювати з червня 2020 року, а 2022 року вони через війну не працювали три місяці – з кінця лютого до травня.
Камери автофіксації включили в Україні в травні 2022 року, оскільки побільшало смертельних ДТП, які сталися з вини водіїв, що перевищили дозволену швидкість. Але вони працюють лише у безпечних районах.
Камери автофіксації реєструють лише перевищення швидкості. Раніше очікувалося, що їх функції розширять. Наприклад, планувалося, що камери також фіксуватимуть проїзд смугою громадського транспорту і на червоний сигнал світлофора. Однак через війну розширення функцій не відбулося.
Тим часом, у жовтні 2022 року в Україні побільшало ділянок доріг із радарами TruCAM. Наразі на 229 ділянках доріг за дотриманням швидкісного режиму стежать 137 радарів TruCAM. В областях, де йдуть активні бойові дії, ці правоохоронці не використовують.
Експерт підкреслює, що проведення нульового технічного обслуговування відіграє важливу роль у довговічності та надійності автомобіля.…
Європейський підрозділ Toyota анонсував запуск нового підприємства, яке займатиметься системною переробкою вживаних автомобілів. Основна мета…
Придбання автомобіля з великою кількістю попередніх власників може нести певні ризики. Часті перепродажі транспортного засобу…
Стан шин має безпосередній вплив на безпеку водія та пасажирів, але багато хто не звертає…
Баварський автовиробник продовжує зміцнювати свої позиції у преміальному сегменті електрокарів. У 2024 році BMW реалізувала…
Volvo розширює лінійку своїх кросоверів і готується вивести на ринок нову модель Volvo EX30 2025…
Leave a Comment