За даними Опендатабот, з січня до вересня 2022 року камери автофіксації порушень правил дорожнього руху зареєстрували понад 1,5 млн перевищень швидкості. Це помітно більше, ніж, наприклад, 2020 року.
У 2020 році камери автофіксації зареєстрували понад 1,2 млн порушень правил дорожнього руху. Щоправда, треба врахувати, що камери автофіксації почали офіційно працювати з червня 2020 року, а 2022 року вони через війну не працювали три місяці – з кінця лютого до травня.
Камери автофіксації включили в Україні в травні 2022 року, оскільки побільшало смертельних ДТП, які сталися з вини водіїв, що перевищили дозволену швидкість. Але вони працюють лише у безпечних районах.
Камери автофіксації реєструють лише перевищення швидкості. Раніше очікувалося, що їх функції розширять. Наприклад, планувалося, що камери також фіксуватимуть проїзд смугою громадського транспорту і на червоний сигнал світлофора. Однак через війну розширення функцій не відбулося.
Тим часом, у жовтні 2022 року в Україні побільшало ділянок доріг із радарами TruCAM. Наразі на 229 ділянках доріг за дотриманням швидкісного режиму стежать 137 радарів TruCAM. В областях, де йдуть активні бойові дії, ці правоохоронці не використовують.
Багато автовласників вважають, що варто обходити стороною заправні станції, на яких щойно розвантажився бензовоз. При…
Volvo готується до запуску першого електричного седана ES90, який стане флагманом серед п'яти нових моделей…
Раніше багато автовласників масово переходили на газомоторне паливо, щоб заощаджувати гроші. Однак зараз багато хто…
Незважаючи на те, що Outback був скасований у рідній для себе Японії, машина збережеться на…
Ті, хто живе в північній півкулі, завжди з трепетом чекають наближення зими і намагаються підготуватися…
Останніми роками українські автовласники все частіше купують китайські шини, які є вигідною альтернативою продукції від…
Leave a Comment