За даними Опендатабот, з січня до вересня 2022 року камери автофіксації порушень правил дорожнього руху зареєстрували понад 1,5 млн перевищень швидкості. Це помітно більше, ніж, наприклад, 2020 року.
У 2020 році камери автофіксації зареєстрували понад 1,2 млн порушень правил дорожнього руху. Щоправда, треба врахувати, що камери автофіксації почали офіційно працювати з червня 2020 року, а 2022 року вони через війну не працювали три місяці – з кінця лютого до травня.
Камери автофіксації включили в Україні в травні 2022 року, оскільки побільшало смертельних ДТП, які сталися з вини водіїв, що перевищили дозволену швидкість. Але вони працюють лише у безпечних районах.
Камери автофіксації реєструють лише перевищення швидкості. Раніше очікувалося, що їх функції розширять. Наприклад, планувалося, що камери також фіксуватимуть проїзд смугою громадського транспорту і на червоний сигнал світлофора. Однак через війну розширення функцій не відбулося.
Тим часом, у жовтні 2022 року в Україні побільшало ділянок доріг із радарами TruCAM. Наразі на 229 ділянках доріг за дотриманням швидкісного режиму стежать 137 радарів TruCAM. В областях, де йдуть активні бойові дії, ці правоохоронці не використовують.
Заміські подорожі влітку міцно увійшли в традицію проведення вихідних і відпусток в Україні. Нерідко шлях…
Американська Tesla, яка ще недавно лідирувала в європейських рейтингах продажів електромобілів, продовжує втрачати позиції. Лише…
Поїздки на дачу давно стали для багатьох справжнім літнім ритуалом. Але навіть коротка дорога по…
Німецький бренд готується вивести на ринок чергове покоління свого популярного середньорозмірного кросовера X5 - і…
У щільному міському трафіку уникнути дорожньо-транспортних пригод буває майже неможливо. Навіть найдосвідченіші водії хоч раз…
27 червня на трасі Північної петлі Нюрбургринга був помічений прототип нового Audi RS5 2026 року,…
Leave a Comment