Часто поліцейські виписують штрафи за порушення правил дорожнього руху без відео або фото доказів. А в судах доказом є свідчення інспектора, який сам і виписував ухвалу про накладення штрафу.
Українське об’єднання «Дорожній адвокат» звертає увагу на те, що свідчення інспектора в суді не можна розцінювати як доказ, якщо немає інших свідчень правопорушення. Зокрема, фото чи відеофіксація порушення.
Такого висновку дійшов Верховний суд України, який розглянув матеріали подібної справи. У рішенні суду зазначається, що показання інспектора неможливо вважати об’єктивними, тому їх не допустимо використовувати як єдиний доказ.
При цьому адвокати зазначають, що відео чи фотофіксація поліцейськими швидкості автомобіля законна лише в тому випадку, якщо місце контролю позначено спеціальним знаком.
Якщо немає можливості заїхати в теплий бокс і дати рідині розмерзнутися, є кілька способів, як…
Toyota, як повідомляється, поділилася зі своїми дилерами своєю майбутньою стратегією на бразильському ринку, яка включає…
Euro NCAP назвала найбезпечніші комерційні фургони 2024 року. Максимальну оцінку у цій категорії отримали моделі…
Зимовий прогрів двигуна на холостому ходу, особливо без подальшого руху, може завдати серйозної шкоди автомобілю…
Компанія HORSE Powertrain , що спеціалізується на низькоемісійних системах, оголосила про початок виробництва нової трансмісії…
Компанія Jeep оголосила про відкликання позашляховиків Grand Cherokee 2024 через можливі проблеми з подушками безпеки.…
Leave a Comment