Часто поліцейські виписують штрафи за порушення правил дорожнього руху без відео або фото доказів. А в судах доказом є свідчення інспектора, який сам і виписував ухвалу про накладення штрафу.
Українське об’єднання «Дорожній адвокат» звертає увагу на те, що свідчення інспектора в суді не можна розцінювати як доказ, якщо немає інших свідчень правопорушення. Зокрема, фото чи відеофіксація порушення.
Такого висновку дійшов Верховний суд України, який розглянув матеріали подібної справи. У рішенні суду зазначається, що показання інспектора неможливо вважати об’єктивними, тому їх не допустимо використовувати як єдиний доказ.
При цьому адвокати зазначають, що відео чи фотофіксація поліцейськими швидкості автомобіля законна лише в тому випадку, якщо місце контролю позначено спеціальним знаком.
Коли хтось говорить про електромобілі, існує одна тема, яку намагаються оминати – пробіг. У мережі…
2024 рік став важким для Audi: продажі знизилися на 12%, до 1 млн 671 тисяч…
У Польщі планують посилити законодавство щодо дорожньої безпеки, зокрема, назавжди позбавляти водійських прав осіб, які…
З урахуванням витрат на паливо, регулярного обслуговування та періодичного ремонту, загальна вартість утримання транспортного засобу…
Нове дослідження показало, що експлуатація електромобіля обходиться на 50,2% дешевше порівняно з бензиновим автомобілем. Щорічні…
В Україні можуть запровадити нові штрафи для водіїв, чий автомобіль створює надмірний шум. Законопроєкт №9564…
Leave a Comment