У постанові чітко прописано, що за знищення зелених насаджень передбачений штраф. Але що робити, якщо в даному місці більше немає трави, а припаркуватись десь треба?
Цих місць також краще уникати, аби не мати неприємностей. Про це йдеться у ст. 144 Кодексу про дрібні правопорушення, яка передбачає:
“Хто на територіях загального користування знищує чи пошкоджує рослинність або допускає таке знищення тваринами, які перебувають під його наглядом, або на територіях, призначених для загального користування, витоптує газон чи зелені насадження в інших місцях, ніж ті, що призначені уповноваженим розпорядником території для відпочинку, карається штрафом до 1000 злотих або доганою.”
Територія, де колись росла трава, але її вже знищили автомобілі чи люди, також вважається зеленою зоною. Тому під час паркування слід уважно роззирнутися доокола та вибрати місце, призначене для стоянки. таким чином і зелень буде рости, і гроші залишаться в кишені.
Британська компанія анонсувала майбутню презентацію спеціальної версії позашляховика Range Rover Sport 2025 під назвою Tibetan…
Компанія Audi активно працює над новим кросовером Audi Q9 2026, який має стати найбільшою моделлю…
Довговічність і безвідмовність вважаються для багатьох основними факторами, які розглядаються при пошуку того чи іншого…
В Україні посилились правила паркування автомобілів. Тепер водіям, які паркуються у заборонених місцях, загрожують штрафи…
Mercedes-Benz оголосила про подальше скорочення витрат і збільшення виробництва авто з ДВЗ, намагаючись відновити рентабельність…
Фахівці iSeeCars провели масштабне дослідження, проаналізувавши 3,8 млн нових авто та 368 млн машин у…
Leave a Comment