У постанові чітко прописано, що за знищення зелених насаджень передбачений штраф. Але що робити, якщо в даному місці більше немає трави, а припаркуватись десь треба?
Цих місць також краще уникати, аби не мати неприємностей. Про це йдеться у ст. 144 Кодексу про дрібні правопорушення, яка передбачає:
“Хто на територіях загального користування знищує чи пошкоджує рослинність або допускає таке знищення тваринами, які перебувають під його наглядом, або на територіях, призначених для загального користування, витоптує газон чи зелені насадження в інших місцях, ніж ті, що призначені уповноваженим розпорядником території для відпочинку, карається штрафом до 1000 злотих або доганою.”
Територія, де колись росла трава, але її вже знищили автомобілі чи люди, також вважається зеленою зоною. Тому під час паркування слід уважно роззирнутися доокола та вибрати місце, призначене для стоянки. таким чином і зелень буде рости, і гроші залишаться в кишені.
В Україні штраф у розмірі 3 400 грн накладається за керування транспортними засобами без відповідних…
Паркування на автомобілі з низькопрофільною гумою часто пов'язане з пошкодженням колісних дисків. Але ще сумніше…
Аксесуари для автомобілів, хоч і додають якоїсь стильності та зручності, можуть бути справжнім головним болем,…
При низьких температурах рідина склоомивача в бачку автомобіля може замерзнути, що унеможливлює очищення лобового скла.…
Нещодавні шпигунські знімки підтверджують, що електричний BMW M3 адаптує кілька стильових елементів концепту Vision Neue…
Чи потрібно водіям обмінювати старе посвідчення водія з простими категоріями на нове, де вони розділені,…
Leave a Comment