У постанові чітко прописано, що за знищення зелених насаджень передбачений штраф. Але що робити, якщо в даному місці більше немає трави, а припаркуватись десь треба?
Цих місць також краще уникати, аби не мати неприємностей. Про це йдеться у ст. 144 Кодексу про дрібні правопорушення, яка передбачає:
“Хто на територіях загального користування знищує чи пошкоджує рослинність або допускає таке знищення тваринами, які перебувають під його наглядом, або на територіях, призначених для загального користування, витоптує газон чи зелені насадження в інших місцях, ніж ті, що призначені уповноваженим розпорядником території для відпочинку, карається штрафом до 1000 злотих або доганою.”
Територія, де колись росла трава, але її вже знищили автомобілі чи люди, також вважається зеленою зоною. Тому під час паркування слід уважно роззирнутися доокола та вибрати місце, призначене для стоянки. таким чином і зелень буде рости, і гроші залишаться в кишені.
Ремені безпеки – це не просто частина автомобіля, це наша безпека на дорозі. Але чомусь…
Renault позбавить кросовери «спільного» двигуна з Mercedes-Benz. Французькі журналісти з'ясували, що 1,3-літровий агрегат лінійки TCe…
Найголовніше — звертатися лише до перевіреного автосервісу, який можна знайти за рекомендаціями друзів, колег, знайомих.…
Щоб зимові шини прослужили якнайдовше, головне — це використовувати їх лише в сезон. Не варто…
Прототип майбутнього Mercedes-Benz CLA встановив світовий рекорд за найдовшим 24-годинним пробігом на електромобілі. Завданням пілота було проїхати…
Баварський автовиробник BMW вже не вперше потрапляє на те, що занижує реальну потужність своїх автомобілів.…
Leave a Comment