Що може повністю вбити двигун автомобіля під час високої літньої температури

0
468

Двигуни автомобілів при високих температурах зазнають такого ж навантаження, як і в холодну погоду. Три основні проблеми, через які влітку виходять з ладу мотори через недбалість водія, пише «За кермом».

По-перше, двигуни автомобіля можуть перегріватися в жарку погоду. Зазвичай це спричинено забрудненим радіатором охолодження або навіть несправним термостатом чи вентилятором. Сучасні двигуни дуже чутливі до перегріву і не можуть тривалий час працювати при високих температурах. Камери згоряння можуть мати задирки, після чого двигун потребує серйозного ремонту.

При нагріванні також збільшується витрата палива. Вихід з ладу насоса і погана циркуляція теплоносія, що призводить до локального перегріву. У цьому випадку масло починає діяти частково як антифриз, і тільки при високих температурах починається процес виділення домішок в відкладення. В результаті мастило з часом втрачає свої властивості і силова установка швидше зношується.

Зараз читають  Чи потрібно реєструвати автомобілі, куплені або ввезені під час війни: що говорить закон

Ще одна небезпека, яка загрожує автомобілям влітку, – хмари пилу. Летючі частинки потрапляють у впускну систему та осідають на повітряному фільтрі. З часом він засмічується і перестає нормально працювати. В результаті збільшується витрата палива, починаються проблеми з горінням, з’являється нагар в клапанах і камерах згоряння.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.