Польська компанія Orlen постачатиме пальне до України

Час читання: < 1 хв.
0

АТ «Укрзалізниця» та одна із найбільших нафтопереробних компаній Східної Європи PKN Orlen (Польща) домовились про стратегічне співробітництво щодо постачання польською компанією дизпалива для потреб української економіки.

Про це повідомляє kmu.gov.ua.

Зазначається, що перехід на стратегічний вимір співпраці став можливим завдяки успішному досвіду постачань Україні польською компанією пального в останні місяці.

«Ми розуміємо, що розв’язати проблему нестачі пального виключно силами бізнесу дуже складно. Тому разом з прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем та урядовою командою було прийнято рішення про залучення на український ринок великих нафтових компаній та підписання з ними прямих довгострокових договорів. АТ «Укрзалізниця» була визначена державним імпортером палива для потреб економіки».

Олександр Кубраков – Міністр інфраструктури України

Курбаков зауважив, що на сьогодні вже є домовленості про довгострокову співпрацю з польською компанією PKN Orlen, однією з найбільших нафтопереробних компаній в Східній Європі. Зокрема, йдеться як про системні, так і про оперативні поставки пального. Таким чином, в уряді розраховують не тільки на покращення ситуації з нестачею, але й зменшення ціни дизелю на АЗС.

«Плануємо, що вже найближчим часом зможемо забезпечувати ключові потреби країни у пальному — потреби ЗСУ, аграріїв, промисловості та цивільного населення. Вдячний нашим польським друзям за системну співпрацю та непохитну підтримку у боротьбі з російською агресією».

Олександр Кубраков – Міністр інфраструктури України

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!