Голова дилерських центрів AUTO CRAFT Григорій Гріншпун на Facebook-сторінці заявив, що під час дії «безкоштовного розмитнення» в Україну за шахрайською схемою було завезено понад 65 тисяч нових або майже нових автомобілів на іноземній реєстрації.
Так, перекупники купували у Європі «свіжі» автомобілі, безкоштовно їх розмитнювали в Україні та ставили на склад. Тепер ці транспортні засоби продаватимуть з урахуванням усіх існуючих на момент продажу податків.
На думку Гріншпуна, у такій схемі є всі ознаки крадіжки, вчиненої в особливо великих розмірах за попередньою змовою групою осіб (ст. 185 КК України).
Глава дилерських центрів звернувся до Верховної Ради з проханням створити спеціальну тимчасову слідчу комісію із депутатів опозиційних партій та експертів для розслідування можливого злочину.
В умовах сильних снігопадів і морозів водіям варто особливо ретельно підходити до підготовки автомобіля, його…
Багато водіїв отримують штраф за те, що після зупинки автомобіля на вимогу поліції не ввімкнули…
Австралійський підрозділ Audi оголосив ціни та характеристики нового кросовера Q3 2026 року. Продажі стартують у…
Tesla тихо додала до європейської лінійки Model Y нову версію - Standard Long Range RWD.…
Світові автовиробники все частіше переглядають свої плани щодо електромобілів. Ще кілька років тому здавалося, що…
Subaru представила нову версію WRX STI Sport, але повноцінного повернення легендарного WRX STI цього разу…
Leave a Comment