Головна Новини Водіям треба приготуватися: що буде з паливом на АЗС у серпні

Водіям треба приготуватися: що буде з паливом на АЗС у серпні

0
20760
UPG

Різні експерти прогнозують, що незабаром ціни на пальне знижуватимуться, оскільки шляхи постачання ресурсу з Європи вже налагоджені і дефіцит зменшується. Проте розслаблятися не можна, бо великий попит на паливо ще попереду.

Про це попередив директор Консалтингової групи “А-95” Сергій Куюн, повідомляє видання “Сегодня” .

Існує ризик посилення дефіциту

За словами Куюна, зараз ситуація покращилася, бо ще у травні держава скасувала регулювання цін на пальне, а також обсяги ресурсу в країні збільшилися. Станом початку липня кількість імпортерів більше в 2,5 разу, ніж було до початку повномасштабної війни з РФ.

Але навіть таке покращення не означає, що криза більше не посилюється. Як пояснив експерт, із серпня по жовтень в Україні триває жнива. І коли воно розпочнеться, навантаження на транспортну інфраструктуру збільшиться.

«У нас попереду серпень, вересень, а це пікові місяці навантаження на пальне. Тому що це завжди жнива, активізація бізнесу, там потрібно буде ще більше палива і привозити його буде все складніше», – зазначив Куюн.

До того ж у країні йде війна, і непередбачувані фактори можуть також сильно впливати на бензинову кризу. Експерт наголосив, що російський ворог тримає «на прицілі» нашу нафтову інфраструктуру. Зокрема, нещодавно були нові удари по нафтопереробних заводах. І чи передбачити вони знову, неможливо.

Є ще один фактор, від якого багато залежить, а зокрема те, що дефіцит палива виникне і в Європі. Наразі країни намагаються відмовитися від російської нафти, тому їм самим будуть потрібні нові джерела палива.

«Для Європи великою проблемою буде відмова від російських енергоресурсів. Тому нам буде важче знаходити паливо», – зауважив Куюн.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.