У ЄС планують розширити можливості користування українським посвідченням водія

0
283

За перші десять тижнів війни понад 5 мільйонів українців покинули Україну. Більшість з них шукали притулок у країнах Європейського союзу. Наші громадяни відчули там велику підтримку і відчувають її зараз.

«Європейська Комісія ухвалила законодавчу пропозицію для подальшого затвердження Європейським Парламентом і Радою, яка дозволить українцям, що отримають тимчасовий чи належний захист в країнах Європейського Союзу, користуватися українським посвідченням водія без необхідності його обміну протягом всього періоду перебування під захистом і навіть у разі закінчення терміну його дії. Це актуальне для посвідчень, виданих вперше з терміном дії 2 роки», – розповідає начальник регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Тернопільській області Святослав Вишневський.

Отримати без складання іспитів тимчасове (на період перебування під захистом) посвідчення водія зразка Європейського Союзу у разі втрати чи крадіжки українського посвідчення водія.

Зараз читають  Виїзд за кордон на своєму авто з України – що потрібно знати

Для можливості цієї реалізації у співпраці з європейськими колегами напрацьовано механізм підтвердження дійсності українських посвідчень водія шляхом здійснення компетентними органами країн ЄС онлайн перевірки з використанням сайту Головного сервісного центру МВС або даних на Порталі «Дія».

Отримати консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС у Фейсбук.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.