Автобізнес забракував проект розмитнення авто через “Дію”

3
1064
UPG

Законопроект, який передбачає розмитнення автомобілів через “Дію”, має також низку інших змін, у тому числі й у податковому законодавстві. Йдеться про законопроект №7466 від 15.06.2022.

Свою думку щодо цього законопроекту висловили у Федерації роботодавців автомобільної промисловості, де просять не підтримувати цей закон. Натомість, щоб стимулювати розвиток виробництва в Україні, в асоціації пропонують виключити акцизний податок на авто, які виробляють в Україні.

Згідно з новим законопроектом, немає кореляції між віком автомобіля та базовою ставкою для розрахунку податків, що призводить до зменшення суми митних платежів при ввезенні вживаного авто. 

Подібна зміна стимулюватиме ввезення в країну б/у авто, а імпорт нових авто та виробництво авто в Україні падатиме. Наразі ситуація з автопарком в Україні перебуває у критичному стані. Так, середній вік легкового автомобіля зараз становить 22,7 року, щоби більше показників ЕВ мінімум у два рази.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

3 КОМЕНТАРІ

  1. А що вам бракує робити якісне авто? Велика пропозиція їздити на Тавріях та рашшистьскіх ладах?
    Людина МАЄ право купувати ЯКІСНЕ а не сміття що пропонує нажаль АВТОБИЗНЕС….. Чомусь АВТОБИЗНЕС і керівництво країни не їздить на ТАВРІЯХ…….

  2. “..виробництво авто в Україні падатиме..”-Роботодавців автомобільної промисловості, покажіть хоть одну розроблену модель українського виробництва та запущену у виробництво.Скільки вас ще можна підтримувати!!!?

  3. война в стране, а барыги о новых автомобилях думают. да автобизнес на ремонте старых и автозапчастях на порядок больше зарабатывает чем от новых авто. к тому из-за военных действий украинцы потеряли много автоомобилей и компенсировать их потерю можно недорогим б\у транспортом.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.