Новини

Ліміти на пальне підняли до 40 літрів на одне авто

Share

Скасування державного регулювання цін вже дає перші позитивні результати – пальне почало з’являтись на заправках. Одна з українських мереж вже збільшила ліміти на відпуск пального.

Ліміти на пальне в мережі заправних станцій UPG були збільшені. В легковики вже заправляють по 40 л, у великогабаритний – по 100 л.

Мережа АЗС UPG оновила умови відпуску пального, і тепер у бак легкового автомобіля можна залити максимум 40 л бензину чи дизельного пального, у бак великогабаритного транспорту – до 100 л. Відпуск газу здійснюється без обмежень. Про це йдеться у повідомленні, оприлюдненому на офіційній сторінці мережі АЗС у Facebook.

“За готівку, банківську картку, паливну картку (грошовий гаманець для юридичних осіб і ФОП) можна придбати бензин upg95 і upg100 – 40 л, а також upgДП – 40 л у легковий транспорт і 100 л – у великогабаритний”, – йдеться у повідомленні.

У компанії зазначають, що за допомогою онлайн-скриньки, паливної картки (літровий гаманець для юридичних осіб і ФОП), а також за талони можна придбати 40 л бензину “А-95” чи euroДП – для легкового транспорту і 100 л – для великогабаритного.

При цьому в UPG нагадують, що заправка газом здійснюється без жодних обмежень, а відпуск пального в паливні каністри тимчасово призупинено.

Заправитися будь-який автомобіль може лише один раз на добу, уточняють у прес-службі, зазначивши, що перед поїздкою на АЗК краще уточнити наявність пального у мобільному додатку UPG, в розділі “Пошук пального”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Миськів Роман

Людина яка фанатіє від спортивних автомобілів і полюбляє грати у авмобільні ігри.

Опублікував
Миськів Роман
Tags: пальне

Останні записи

Як захистити авто від спеки: корисні поради для водіїв

У спеку машина швидше зношується і може перегрітися. Щоб цього не сталося, потрібно стежити за…

06.07.2025

Стало відомо, чи сягне бензин в Україні позначки 70 гривень за літр

У червні ціни на бензин в Україні місцями досягли 65-67 гривень за літр, проте на…

05.07.2025

ТЦК ввели нову вимогу для автомобілістів: штраф до 59 000 гривень за порушення

Всі підприємства в Україні мали обов'язково подати до територіальних центрів комплектування (ТЦК) повну інформацію про…

05.07.2025

Nissan відкликає понад 480 тисяч авто через дефекти двигуна

Японський автовиробник Nissan оголосив про відкликання понад 480 тисяч автомобілів у США та Канаді через…

05.07.2025

Чи зобов’язаний водій передавати документи патрульному: роз’яснення юристів

Багатьом українським водіям знайома ситуація, коли їх зупиняє патрульний і просить показати документи. Зазвичай водій…

05.07.2025

Автомеханік назвав поломки, які можуть призвести до пожежі чи ДТП

Деякі поломки автомобіля - це не просто незручності, а пряма загроза для водія та пасажирів.…

05.07.2025