Як правило, патрульна поліція працює парами. Дуже часто трапляється так, що порушника правил дорожнього руху зупиняє один інспектор, а штраф виписує другий. Така схема оформлення протоколів є незаконною. Постанову, оформлену таким чином, можна оскаржити в суді.
Наказ МВС №1395 від 07.11.2015 передбачає, що розгляд порушення починається з подання поліцейського. Офіцер, який розглядає справу, пояснює її суть, роз’яснює відповідальність, правничий та обов’язки учасників справи. Далі оголошується протокол про адміністративну відповідальність, розглядаються докази та інших.
Якщо офіцер порушив порядок оформлення протоколу про адміністративне порушення зазначений у наказі, такий документ підлягає оскарженню.
У ситуаціях, коли один офіцер зупиняє водія на дорозі та повідомляє про вчинення порушення, а інший поліцейський виписує штраф, ухвала є незаконною. Штраф є законним лише тоді, коли офіцер, який повідомив про порушення, видає протокол.
Джерело: mmr
В Україні посилились правила паркування автомобілів. Тепер водіям, які паркуються у заборонених місцях, загрожують штрафи…
Mercedes-Benz оголосила про подальше скорочення витрат і збільшення виробництва авто з ДВЗ, намагаючись відновити рентабельність…
Фахівці iSeeCars провели масштабне дослідження, проаналізувавши 3,8 млн нових авто та 368 млн машин у…
У модельній лінійці Citroen кросовер C5 Aircross з'явився далекого 2017 року. Через п'ять років паркетник…
Патрульна поліція Києва звернула увагу водіїв на часту помилку, яка може призвести до штрафу в…
Знайти надійний і водночас доступний автомобіль – непросте завдання. Ринок пропонує безліч моделей, кожна з…
Leave a Comment