Hyundai відкликає 215 тис. Sonata через небезпеку займання

Сюди входять автомобілі, які вже були відкликані 2020 року.

0
42

Раніше цього місяця Hyundai повідомила NHTSA, що ініціювала відгук 215 171 автомобіля Sonata 2013 і 2014 модельних років, щоб вирішити проблеми з паливопроводами, що використовуються в його 2,0- та 2,4-літрових двигунах, які можуть тріскатися та витікати бензин із- через втому, пов’язану з перегрівом. Для деяких власників це буде дежа вю, оскільки в 2020 році була запущена кампанія з вирішення такої самої проблеми.

За словами Hyundai, проблема виникає через перегрівання моторного відсіку, що повільно викликає зношування паливопроводів низького тиску, які проходять між основним паливним насосом і насосом прямого впорскування високого тиску, який подає паливо в циліндри. Ця втома може призвести до розтріскування магістралей, що призведе до витоку палива до салону. При контакті з гарячою поверхнею може виникнути пожежа. Hyundai каже, що вона не має повідомлень про те, що це відбувається в дикій природі.

Кампанія охоплює Сонати 2013-2014 років. Незважаючи на те, що кількість автомобілів, що відкликаються, досить велика, за оцінками Hyundai, тільки близько 1% автомобілів, охоплених кампанією, матимуть проблеми. Це принаймні частково пов’язано з тим, що модель 2013 року була включена до кампанії 2020 року, проте попереднє виправлення, схоже, не завжди спрацювало.

Зараз читають  Ціни будуть іншими: У Кабміні назвали терміни, коли зникне дефіцит бензину

«Виходячи з гарантійних записів, цільова група включає певні автомобілі Sonata 2013-2014 модельного року, що беруть участь у відгуку Hyundai 189, які після огляду не отримали заміну паливної трубки як засіб правового захисту, і автомобілі, які ще не були завершені для усунення відгуку, – йдеться в повідомленні про дефект Hyundai. «Якщо під час огляду було виявлено пошкодження паливопроводу та/або витік палива, паливна трубка замінювалася. Якщо паливопровід не мав ознак пошкодження та/або витоку палива, на місце з’єднання паливний шланг та паливний насос. Витік палива був виявлений в обмеженій кількості автомобілів, які отримали термостійку стрічку як засіб захисту в рамках [попередньої кампанії відкликання]».

Цього разу кожен автомобіль має отримати змінну трубку, що має вирішити проблему назавжди. Власники можуть бути повідомлені до липня, якщо їх автомобілі охоплюються кампанією.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.