Автошкола буде не потрібна: вчити правила дозволять самостійно

0
3367
В Україні знову заговорили про зміну процедури набуття прав.

Нещодавно МВС України представило новий законопроект №7354, який дасть змогу майбутнім водіям навчати теоретичну частину без автошколи. Незважаючи на відносні поблажки у процесі навчання теорії, контроль за складання іспиту буде посилено.

“Таким чином, з одного боку ми пропонуємо лібералізувати процес підготовки до теоретичного іспиту, а з іншого – виключити корупційну складову шляхом запровадження адміністративної відповідальності у сфері підготовки та допуску водіїв до керування транспортними засобами”, – повідомив заступник міністра внутрішніх справ Богдан Драп’ятий.

У новому законопроекті запропонували ввести відповідальність для співробітників СЦ МВС та інших установ за порушення порядку прийому іспитів на отримання прав. Відповідно до нових правил, до КУпАП можуть додати дві нові статті:

  • порушення порядку підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів (ст. 127-3). Санкція статті передбачає накладення штрафу від 1 тис до 2 тис неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (станом на сьогодні ця сума становить від 17 тис грн до 34 тис грн)
  • порушення порядку державної акредитації закладів, які проводять підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів, та атестації їх спеціалістів та порядку оформлення або видачі посвідчення водія (ст. 127-4). Санкція статті передбачає накладення штрафу від 500 до 1 тис неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (станом на сьогодні ця сума становить від 8,5 тис грн до 17 тис грн).

Зараз читають  В Україні шукають винних у дефіциті палива

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.