Українцям дозволили продовжити термін перебування ввезеного авто: що змінилося

0
487

Термін тимчасового ввезення євроблях в Україну може бути продовжений за кількох умов.

Про це пише видання Finance.ua.

Через повномасштабне вторгнення ЗС РФ багато українців не змогли вивезти транспортні засоби з європейською реєстрацією за кордон.

У Державній митній службі одразу заявили, що чинне законодавство дозволяє зупинити/продовжити терміни тимчасового ввезення транспортних засобів, а також терміни зворотного вивезення яких було визначено на період після 24 лютого.

Проте, як попереджають юристи, у законі прописані нюанси щодо цих процедур. Термін тимчасового ввезення євроблях в Україну може бути продовжений у кількох випадках виключно митницею:

  • для продовження цього строку до митниці оформлення подається заява;
  • разом із заявою за наявності подаються документи, що підтверджують наявність обставин, що зумовлюють необхідність такого продовження;
  • рішення про продовження терміну тимчасового ввезення приймається керівником митного органу. Відомство зобов’язане невідкладно у письмовій чи електронній формі повідомити особу, яка звернулася із заявою, про результати розгляду запиту;
  • у разі прийняття митним органом рішення про відмову у продовженні терміну тимчасового ввезення автомобіль має бути вивезений за територію України.
Зараз читають  Не купити кота в мішку: на що звернути увагу при виборі автомобіля

Щоб продовжити термін тимчасового ввезення європейських автомобілів, власники мають мати письмове рішення/згоду митного органу, через який ввозився транспортний засіб.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.