В українців у воєнний час можуть забирати авто для потреб армії: як і в кого

0
105

У період воєнного стану транспорт на території України, де не відбуваються бойові дії, а також інше майно можуть забрати лише за рішенням органів місцевої влади. Власнику при цьому мають надати акт, а протягом п’яти років після закінчення війни він має право на компенсацію вартості свого майна з бюджету.

Про це адвокат Віталій Жадобін розповів Mind. Він зазначив, що за відчуження майна на потреби армії українцям мають надати акт. У ньому має бути така інформація:

  • інформація про власника майна;
  • опис майна;
  • вартість майна.

Акт повинен підписати власник майна, а також там має бути печатка та підпис представника військового командування, який ухвалив таке рішення. Важливо зазначити, що за законом українцям гарантують компенсацію вартості.

Зараз читають  Європейські експерти заявили, що час дешевих автомобілів закінчився

Попередня: у такому разі в акті вказується вартість виплачених коштів. Компенсують 100% ціни. Це роблять у тому випадку, якщо на потреби армії потрібне авто, яке є в українця і яке неможливо оперативно купити та доставити військовим. Це може стосуватися як машини, а й іншого майна.

Оплата після закінчення війни. У такому разі українець може після закінчення воєнного стану написати заяву до органів влади та отримати вартість відчуженого майна протягом п’яти років.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.