Чи варто поступатися дорогою, якщо машина ззаду моргає дальнім світлом фар

0
338

Ці знаки часто використовуються для попередження транспортних засобів про неминучу засідку дорожньої поліції, для вибачення за свої дії або для інформування водіїв про будь-які кризові ситуації.

Є й інші знаки, куди не поширюються ПДР. Вони існують уже давно і вперше були помічені у Радянському Союзі, коли їх почали використовувати. Дорожні поліцейські не люблять знаки фарами, бо вважають, що вони порушують закон.

Однак важливо пам’ятати, що на дорозі немає жодних обмежень, які вимагають, щоб водії спілкувалися один з одним за допомогою цих знаків та жестів. Вони не повинні це робити. Кожна людина несе відповідальність за те, щоб її не збила автомобіль, що наближається ззаду і блимає фарами.

Експерти і досвідчені водії вважають, що все ж таки краще наслідувати приклад інших автомобілів, коли вони блимають фарами ззаду. Однак вони повинні враховувати переважні дорожні умови. Якщо ви перебуваєте в положенні, коли розчищення смуги руху ставить під загрозу вашу безпеку, вам слід залишатися на своїй смузі. Ви можете порушити правила і втратити свої права, якщо вам доведеться перетнути суцільну лінію, щоб забратися з дороги.

Що вам слід робити, якщо за вами слідує автомобіль і блимає фарами?

До вас можуть наближатися машини, водій яких люто блимає фарами далекого світла. Ви повинні переконатись, що ваші дії не перешкоджають проїзду інших транспортних засобів.

Зараз читають  Бензину вистачить не кожному: як продають пальне на ОККО, WOG та "БРСМ"

Це не має жодного значення, якщо ви знаєте, що вам доведеться порушити ПДР, щоб обігнати автомобіль. Вам все одно слід утриматись від цього. Переконайтеся, що ви розумієте, що це може бути пастка, розставлена ​​копами. В автомобілі, який слідує за вами, буде водій-приманка, і як тільки ви з’їдете убік, ви перетнете суцільний маркер. Нарешті, у результаті вам доведеться заплатити солідний штраф.

Ще одна річ, яку слід пам’ятати, – це те, що тільки тому, що ззаду наближається автомобіль із увімкненими фарами, це не означає, що ви повинні поступитися йому. Цілком ймовірно, що він повідомить автомобіліста про присутність співробітників ДІБДР. В якості альтернативи він може продемонструвати водієві, що всі смуги руху контролюються камерами відеоспостереження та відеоспостереження. Перш ніж поступитися дорогою швидкому автомобілю в цій ситуації, подумайте про свою особисту безпеку та правильність ваших дій під час водіння.

Чим більше ви розбиратиметеся в сигналах фар інших автомобілів на дорозі, тим простіше буде керувати автомобілем і тим безпечнішим він буде. Коли наближається автомобіль і блимає фарами, це зазвичай означає, що водій хоче, щоб ви посунулися, щоб вони могли проїхати. Однак майте на увазі, що ви не зобов’язані поступатися цією ситуацією. Перш ніж пересунутись на іншу смугу руху, двічі перевірте, чи не порушують ваші дії будь-які ПДР.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.