АвтоВАЗ знову зупинився після двох днів роботи

Час читання: < 1 хв.
0
Відновити стабільну роботу заводу без іноземних комплектуючих, доки не вдалося.

Майже через місяць після початку війни Росії проти України, автопром країни-агресора так і не зміг оговтатися від санкцій і повернутися до нормальної роботи. Місцеві ЗМІ повідомляють, що АвтоВАЗ вкотре зупинив конвеєри своїх заводів у Тольятті та Іжевську.

Цього тижня АвтоВАЗ намагався ненадовго відновити роботу своїх підприємств зі збирання автомобілів, але ці спроби не мали успіху. Так, є велика ймовірність, що нинішня зупинка заводу триватиме кілька місяців.

Відповідно ж до оптимістичних очікувань росіян, режим простою буде як мінімум до 28 березня, після чого відновить роботу лише одна збірна лінія. З 4 квітня більшість працівників обох заводів планують відправити у відпустку, яку було перенесено з літа.

За цей період керівництво заводу хоче накопичити комплектуючих для більш стабільної роботи. У той же час, зараз комплектуючі купувати просто нема звідки. Єдиним джерелом запчастин для російських заводів може стати КНР, але цей процес буде, як мінімум, нешвидким.

Відомо, що за 21 та 22 березня в РФ вдалося зібрати всього парочку Lada XRay, Largus, Renault Logan та Sandero. Зараз на заводі спостерігаються проблеми з електронними компонентами для блоків ABS, системі стабілізації та гальм, які раніше постачала компанія Bosch.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!