Передова розробка КБ “УкрІннМаш” – бойова машина піхоти “Кевлар-Е” – була передана нашій армії для знищення російських окупантів, повідомляє Defense Express. Бронекорпус забезпечує балістичний і протимінний захист Level 2 по STANAG 4569. Екіпаж складається з трьох осіб, десантне відділення вміщує шістьох бійців.
БМП оснащена бойовим модулем БМ-3м “Штурм”, що складається з 30-мм автоматичної гармати 3ТМ1, кулемета КТ-7,62, автоматичного 30-мм гранатомета АГ-17 і протитанкового ракетного комплексу “Бар’єру”.
У підсумку “Кевлар-Е” може ефективно вражати ворожі цілі на відстані до 5000 м. Машина оснащена цифровим комплексом керування вогнем і системою дистанційної установки димової завіси. Є і система кругового відеоспостереження.
Нова БМП побудована на добре відомому в нас шасі САУ 2С1 “Гвоздика”. Габаритна довжина становить 7300 мм, ширина – 3000 мм і висота по корпусу – 2700 мм. Дорожній просвіт – 400 мм. Машина повною масою 15,5 т розвиває максимальну швидкість на дорогах з твердим покриттям 60 км/год, а середня швидкість грунтовкою дорівнює 26 – 32 км/год. І який же “солдат” не вміє плавати – в нашому випадку зі швидкістю від 4 до 6 км/год.
Нагадаємо, що широкій публіці БМП “Кевлар-Е” була представлена на виставці “Зброя та безпека 2021” у Києві, на об’єднаному стенді Національної асоціації оборонної промисловості України (NAUDI). Тепер ця експериментальна машина пройде найсуворіші випробування, в умовах реального бою.
Компанія Mercedes-Benz нещодавно розкрила свої плани щодо майбутніх новинок. До них входить випуск 36 нових…
Невірний вибір автомобіля, особливо на вторинному ринку, може призвести до значних витрат на його ремонт…
Попри фінансові труднощі, компанія Nissan продовжує дивувати інноваційними підходами в автопромі. Вже оголошено, що до…
В Україні заборонено керувати транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння, і ця заборона поширюється не…
Peugeot готується повернути легендарну лінійку GTi, випустивши спортивний хетчбек, який стане найпотужнішою модифікацією електричного e-208.…
На шинах автомобілів часто можна побачити різнокольорові крапки та інші маркування, які можуть викликати питання…
Leave a Comment