Сьогодні, 3 лютого, у Києві евакуювали на штрафмайданчик зелений Lamborghini Urus.
Про це повідомив заступник голови КМДА Костянтин Усов.
Відомо, що авто припаркувалося з порушенням правил дорожнього руху і було ухвалено рішення забрати його на штрафмайданчик. Зазначимо, що водій запаркувався ближче ніж за 10 метрів до пішохідного переходу.
Цим маневром водій кросовера створив небезпеку для інших учасників дорожнього руху, через що було ухвалено рішення евакуювати його автомобіль.
“Lamborghini Urus знижувала перегляд пішохідного переходу для інших водіїв і скорочувала час реакції у разі несподіваної появи людей на зебрі”, – зазначив Костянтин Усов у Telegram.
Серед водіїв часто виникають суперечки про те, якою має бути якісна моторна олива. Одні вважають,…
Kia готує до випуску новий електричний кросовер EV4, який стане привабливою пропозицією в сегменті доступних…
Офіційна прем'єра нової Audi A6 запланована на 4 березня, але в Мережі вже з'явився відеоролик,…
У продажу з'явився позашляховий Lamborghini Urus із шинами 33 дюйми. У США готові попрощатися з…
Volkswagen влаштувала атракціон нечуваної щедрості на китайському ринку - електричні кросовери ID. 4 CROZZ 2025…
В Україні посилюється контроль за дотриманням правил дорожнього руху, а порушників очікують суворіші санкції. Особливу…
Leave a Comment