Експерти розповіли, що буде з цінами на бензин та дизель у лютому

0
7971

У січні 2022 року вартість палива в Україні зросла на 2,5-3грн/л. На думку експертів, у лютому ситуація не зміниться, і паливний ринок країни збереже тенденцію до подорожчання.

Голова «Консалтингової групи «А-95» Сергій Куюн вважає, що цього місяця ціна бензину в Україні зросте на 1,5грн/л., а ДП – на 0,8грн/л. Якщо прогноз здійсниться, то за 2 місяці 2022 року ціни на пальне в нашій країні зростуть на 4грн/л.

Серед причин подорожчання експерт відзначає побоювання з приводу обмеження або зупинки поставок нафти з Російської Федерації, а також підвищення котирувань на нафту і зростання курсу валют.

Зараз читають  Чиновники назвали необхідну кількість бензину на травень

Директор науково-технічного центру «Психея» Геннадій Рябцев вважає, що підвищенню вартості палива в Україні сприяє зростання цін на кордоні – 14-15% та послаблення курсу гривні до євро – приблизно на 1,5грн. Експерти також прогнозують продовження збільшення вартості палива в Україні.

Говорячи про ціни на автогаз, думки експертів сходяться на тому, що його вартість істотно не зміниться і залишиться приблизно на рівні показників січня.

Джерело:  auto.today.ua

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.