Як вплине заборона пального Євро-4 на українців

2
1322
UPG

Заборона продажу пального екологічного стандарту Євро-4 не позначиться на водіях, оскільки воно вже і так не використовується в Україні.

Про це в ефірі однієї з українських радіостанцій заявив експерт ринку нафтопродуктів Леонід Косянчук, передає УНН.

– Уже 8 місяців як Євро-4 в Україні взагалі не використовується, його не завозять. Це не стосується взагалі наших споживачів, які заїжджають на АЗС і заправляються бензином. Для них нічого не змінюється абсолютно. Весь сьогоднішній офіційний, сумлінний імпорт в Україну — це за останні 8 місяців виключно Євро-5. Це екологічний стандарт, він не має відношення до експлуатаційних характеристик бензину, — пояснив експерт.

Відзначимо, що заборона обігу бензинів і дизельного палива стандарту Євро-4 вступила в силу в Україні з 1 січня 2018 року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ

2 КОМЕНТАРІ

  1. ….БРЕХНЯ… пальне дуже погане продають..* ЭКСПЕРТЫ все “оборотни”…* На нары скоро поедут…100…%…*Все виды топлива даже до эвро-3 не дотягивает… Не верьте “барыгам”…

  2. …все виды топлива килишуют… и бадяжат… А потом пишут типа – Беларусь.. Литва… Польща.. Словения…*НЕ верьте никаким бумажкам на стекле авто заправок…!!! Это типичный разводняк…!!!*Фальсифицируют даже топливо для самолётов и вертолётов и для космических летательных аппаратов – ядерное топливо ” бадяжат…”!!! Только ваше авто может показать какое качество топлива..(прием… скорость…холостой ход.. расход топлива..)..!!!…и то далеко не каждый эвро драндулет…*…ДА…ДА…ДА.. Это сможет определить только дорогое авто с умной интеллектуальной начинкой..!!!* Барыги научились подделывать всё… кровь.. мозг… и живую материю.., сахар, муку, рис, макароны, ткани и дерево… и разный метал.., машины.., телефоны и компы, молоко и воду, пойло и соки.., и даже солнце и кислород…!!!!!…И конечно же алмазы… золото… картины.. и деньги любой высоко ценной единицы..!!!!!!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.